Appartement te koop: Dedemsvaartweg 1051, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenDedemsvaartweg 1051

Dedemsvaartweg 1051

Dreven en Gaarden, Den Haag

€ 425.000
Buurt Dreven en Gaarden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Dreven en Gaarden

Dit appartement aan de Dedemsvaartweg voelt met 99 m² lekker ruim. Het is gebouwd in 2002 en heeft energielabel B, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €425.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, maar de oppervlakte is bovengemiddeld.

De buurt Dreven en Gaarden

De buurt Dreven en Gaarden is een gemengde wijk. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 6,09. Een bewoner zegt: "Vriendelijke buren en goede winkel gelegenheid." Een ander noemt "veel criminaliteit" en vervuiling. Een derde vindt het "prachtig" met "veel natuur". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen, met een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (500 m) of de SPAR express (600 m). Ook een Aldi, Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Hofvilla en Pieter van der Plas School liggen op ruim een kwartier lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schieland Borsboom NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 4.293
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte1740m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtDreven en Gaarden
WijkBouwlust
GemeenteDen Haag

Locatie

Dedemsvaartweg 1051, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.6
Michel Pronk
15-12-2025
Een mooie buurt

Vriendelijke buren en goede winkel gelegenheid. Regelmatig worden er bijeenkomsten georganiseerd om de buurt bewoners te informeren

2.4
Rashid
07-04-2025
Veel criminaliteit

Vaak vervuiling op straat en veel criminaliteit

8.3
Saffae
27-05-2024
Prachtig

Leuke buurt altijd gezellig vriendelijke mensen en veel natuur.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dreven en Gaarden

Inwoners11.045
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Dreven en Gaarden

Woningvoorraad4.673
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Hoogvliet
Leyweg 709/r
512m
SPAR express
Leyweg 1486
592m
Aldi
Langestede 4-6
1006m

Scholen

11 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1833m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
2157m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
2386m

Veelgestelde vragen

Over Dedemsvaartweg 1051, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Dedemsvaartweg 1051?

De woning aan Dedemsvaartweg 1051 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€379.913) en ook boven de mediaan (€360.000). Wel is dit appartement met 99 m² groter dan het gemiddelde (102 m²) en heeft het energielabel B. De prijs per m² is met €4.294 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.002. Het is dus aan de hoge kant, maar de ruime oppervlakte en het goede energielabel kunnen dat verklaren.

Hoe veilig is de buurt Dreven en Gaarden?

Uit de buurtreviews blijkt dat bewoners verdeeld zijn over de veiligheid. Een bewoner noemt expliciet 'veel criminaliteit', terwijl anderen de buurt juist 'prachtig' en 'gezellig' vinden. In totaal zijn er 572 misdrijven geregistreerd in de buurt.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is waarschijnlijk de makkelijkste manier om je te verplaatsen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Hoogvliet (500 m) en SPAR express (600 m). Ook basisscholen, kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn binnen een kilometer te vinden. Een park of plantsoen ligt op 300 m.

Hoe oud is het appartement en wat is het energielabel?

Het appartement is gebouwd in 2002 en heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen energielabel A, dus dit appartement scoort iets minder, maar nog steeds goed.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in Dreven en Gaarden stonden gemiddeld 45 dagen te koop. Dat is een indicatie van de markt. Dit appartement is pas net op de markt, dus het is nog niet te zeggen hoe lang het zal duren.

Schieland Borsboom NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar