Appartement te koop: Dorpsstraat 23, Rosmalen
1 uur geleden ontdekt
KopenDen BoschAppartementenDorpsstraat 23

Dorpsstraat 23

Rosmalen centrum, Den Bosch

€ 399.000
Buurt Rosmalen centrum, RosmalenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een modern appartement in het hart van Rosmalen

Dit appartement uit 2022 aan de Dorpsstraat ademt nieuwbouw. Met energielabel A++ is het extreem zuinig. De vraagprijs van €399.000 is aan de hoge kant voor 71 m², maar de locatie en het energielabel maken het een bijzonder aanbod. Bekijk ook andere appartementen in Den Bosch.

Rosmalen centrum: levendig en groen

De buurt Rosmalen centrum is een mix van winkels, horeca en rust. Een bewoner zegt: "Het is een geweldige buurt om in te wonen." Een ander noemt het "de beste plek waar ik heb gewoond" en roemt de veiligheid, sociale cohesie en de vele voorzieningen. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 8,8. De buurt telt relatief veel 65-plussers (37%) en veel eenpersoonshuishoudens.

Dagelijks leven om de hoek

De Jumbo ligt naast de deur, op 59 meter. Ook Lidl en een tweede Jumbo zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum De Terp twee straten verder (431 m), en Kindcentrum 't Ven op loopafstand (565 m). De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KOMWONEN makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 5.620
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte527m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtRosmalen centrum
WijkRosmalen-Noord
GemeenteDen Bosch

Locatie

Dorpsstraat 23, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

8.6
Jason
15-08-2025
De beste plek waar ik heb gewoond

Het is een geweldige buurt om in te wonen

9.3
V Polaki
27-11-2024
Best in all the parameters

Its a very safe neighborhood close to Rosmalen station. The area has greenery, farms, parks and all convenience stores, restaurants and shops nearby. The area is safe and social cohesion is good. There is always activities happening in Rosmalen centrum which is fun to be part of.

10
Vivek Polaki
27-09-2024
Excellent Neighborhood

- Lots of nature - Neighbors are friendly - Lively Centrum - So many parks and farms nearby - Well connected - All supermarkets nearby

9.0
Adriana
18-09-2024
Fijne woonomgeving

Men heeft aandacht voor elkaar. Is veilige buurt. Met horeca en winkelgebied, station in de buurt, busverbindingen zijn goed. Men kan terecht bij de wijkraad, indien nodig. Vrijwilligers houden diverse ontmoetingsplekken open. Wijkmanager is goed bereikbaar.

7.0
N.
19-11-2023
Alles in de buurt

Ik woon nog niet zo lang in Rosmalen, dus over de gemeenschap kan ik denk ik niet een heel goed beeld schetsen. Wel is er met regelmaat iets te doen in het centrum, en over het algemeen groet iedereen elkaar vriendelijk op straat. Er ligt wel veel zwerfafval, dat vind ik zonde (naar mijn idee staan er op sommige plekken ook wel erg weinig afvalbakken, dus dat zou misschien deels een oplossing kunnen zijn). Er is er best wat groen in de buurt wat fijn is als je wil wandelen oid. Het station en centrum dichtbij vind ik een enorm voordeel, omdat je eigenlijk alles bijdehand hebt wat je nodig hebt. Zo sta je bijvoorbeeld met de trein binnen 10 minuten in Den Bosch. Huisvesting is denk ik best oke hier, mits je de mogelijkheid hebt een huis te kopen. De afgelopen tijd is (en wordt) er veel gebouwd, met name appartementencomplexen geloof ik. Kleine side note hierbij is wel dat dit met name gericht is (voor zover ik weet) op ouderen/ volwassenen die dit dus kunnen betalen. Ik denk dat je als jongere niet zo gemakkelijk aan huisvesting komt in Rosmalen. Over het onderwijs kan ik echt niks zeggen, want daar heb ik hier nog nooit mee te maken gehad. Qua veiligheid wisselt het heel erg, met name savonds voel ik me persoonlijk niet altijd veilig op straat, maar dat ligt misschien meer bij mij dan daadwerkelijk bij de woonomgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rosmalen centrum

Inwoners1.750
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Rosmalen centrum

Woningvoorraad967
Gem. WOZ-waarde€ 412.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Jumbo
Vreeburg 10
59m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
245m
Lidl
Harry Coppensstraat 27
245m

Scholen

17 binnen 5 km

Kindcentrum De Terp
Basisonderwijs · 482 leerlingen
431m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
565m
Kindcentrum De Ontluiking
Basisonderwijs · 82 leerlingen
681m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 23, Rosmalen

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 23?

De woning aan Dorpsstraat 23 in Rosmalen heeft energielabel A++.

Is €399.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €5.800 per m². Dit appartement kost €5.620 per m², iets onder dat gemiddelde. De woning is echter kleiner (71 m² versus gemiddeld 133 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel A++, wat de prijs kan verklaren.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zijn minimaal, en het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen in de buurt, waar 50% van de koopwoningen label C of lager heeft.

Wat is de sfeer in Rosmalen centrum?

Bewoners beschrijven de buurt als veilig, groen en sociaal. Er is een levendig centrum met winkels, restaurants en activiteiten. De nabijheid van parken en boerderijen zorgt voor een rustige woonomgeving, terwijl het station op tien minuten lopen ligt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum De Terp (431 m) en Kindcentrum 't Ven (565 m). Voor voortgezet onderwijs is Rodenborch-College op ongeveer 1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt scoort goed op veiligheid volgens bewoners. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 186, maar dat cijfer zegt weinig zonder context. Bewoners noemen de buurt expliciet 'veilig' in hun reviews.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 36 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

KOMWONEN makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
KOMWONEN makelaars
kom-wonen.nl
Bekijk
KOMWONEN makelaars
huispedia.nl
Bekijk
KOMWONEN makelaars