Appartement te koop: Dr. Lelykade 216, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenDr. Lelykade 216

Dr. Lelykade 216

Vissershaven, Den Haag

€ 825.000
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Jumbo op 298m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met zeezicht

Dit appartement aan de Dr. Lelykade in Scheveningen ademt de sfeer van de kust. Met 123 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning, gebouwd in 2004. De vraagprijs van €825.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Buurt Vissershaven

De buurt Vissershaven is een gemengde wijk met veel appartementen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,4. Een bewoner zegt: "Hele fijne en gezellige buurt." Een ander noemt het "Oud en vertrouwd". De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 25- tot 65-jarigen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is Jumbo om de hoek, op twee straten verder. Albert Heijn en Aldi zijn tien minuten lopen. Basisschool De Parachute ligt op loopafstand, en voortgezet onderwijs is te vinden in de gemeente Den Haag. Het strand en de boulevard zijn vlakbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nelisse Makelaarsgroep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 6.707
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte6970m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Dr. Lelykade 216, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.