KopenGooise MerenAppartementenE.J. Ruijgplein 56

E.J. Ruijgplein 56

Krijgsman, Gooise Meren

€ 840.000
Buurt Krijgsman, MuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Muiden

Dit gloednieuwe appartement aan het E.J. Ruijgplein in Muiden straalt moderne luxe uit. Met een energielabel A+++ en een bouwjaar van 2024 is het klaar voor de toekomst. De woning ligt in de rustige buurt Krijgsman, waar je nog ruimte en groen om je heen vindt. Voor een prijs van €840.000 is dit een marktconforme optie voor wie een nieuwbouwwoning zoekt. Bekijk ook andere appartementen in Gooise Meren.

Buurt Krijgsman

Krijgsman is een ruime, groene wijk in Muiden met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 3300 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is er rustig en kindvriendelijk, met parken en speelplekken om de hoek. De buurt Krijgsman heeft een dorps karakter, terwijl je er toch dicht bij de voorzieningen van Muiden zit.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn XL, twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Lidl om de hoek. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Muiderkring, een basisschool op loopafstand. Ook de Jozefschool in Muiden is vlakbij. De gemeente Gooise Meren biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Nieuwbouw aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 8.155
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte1889m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtKrijgsman
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

E.J. Ruijgplein 56, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Krijgsman

Inwoners3.355
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

AH XL
Pampusweg 13
2138m
Lidl
Pampusweg 12
2206m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
2776m

Scholen

23 binnen 5 km

Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
602m
Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1156m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
1888m

Veelgestelde vragen

Over E.J. Ruijgplein 56, Muiden

Welk energielabel heeft E.J. Ruijgplein 56?

De woning aan E.J. Ruijgplein 56 in Muiden heeft energielabel A+++.

Is €840.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €840.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 103 m² in Muiden. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2024 maken het een energiezuinige woning, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe energiezuinig is een woning met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dit betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en vaak beschikt over een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten zijn daardoor minimaal, wat bijdraagt aan een lage maandelijkse last.

Wat is de ligging van Krijgsman in Muiden?

Krijgsman is een rustige, groene buurt in Muiden, vlak bij het centrum en het IJmeer. De buurt heeft veel eengezinswoningen en is populair bij gezinnen. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand, en het treinstation ligt op 3,8 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Muiderkring ligt op 600 meter en de Jozefschool op 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Weesp of Almere, op ongeveer 4,7 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in Muiden?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,8 km afstand. Er rijden bussen naar omliggende steden. De omgevingsadressendichtheid is 640, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijks OV ben je aangewezen op de bus of de auto naar het station.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een nieuwbouwappartement met een woonoppervlak van 103 m², gebouwd in 2024. Het heeft energielabel A+++ en is onderdeel van een kleinschalig project. De woning is koop en wordt aangeboden door Brockhoff Nieuwbouw.