Appartement te koop: Edward Jennerstraat 328A, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenEdward Jennerstraat 328A

Edward Jennerstraat 328A

Geneesherenbuurt, Haarlem

€ 435.000
Buurt Geneesherenbuurt, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 158m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Geneesherenbuurt

Dit appartement aan de Edward Jennerstraat 328A in Haarlem ligt in een groene, kindvriendelijke buurt met veel oude bomen en ruime straten. Met 64 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De prijs van €435.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Haarlem.

De buurt: Geneesherenbuurt

De buurt Geneesherenbuurt wordt door bewoners wisselend ervaren. Een bewoner zegt: "Een groene woonwijk met veel mooie oude bomen, veel ruimte in de straten, voldoende parkeergelegenheid. Alle voorzieningen op loopafstand, dicht bij winkels, ziekenhuis, arts en apotheek." Een andere bewoner noemt het "zeer luidruchtig" en voelt zich niet veilig in het donker. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 6,62. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn en Lidl, beide om de hoek op 158 meter. Ook Dekamarkt is twee straten verder. Basisscholen zijn er volop: IKC Valeo op 193 meter, OBS de Globe op 407 meter en Islamitische Basisschool Al Ikhlaas op 433 meter. Het treinstation ligt op 4,2 km afstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Overspaern Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 6.797
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte852m²
Bouwjaar1969
EnergielabelB
BuurtGeneesherenbuurt
WijkBoerhaavewijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Edward Jennerstraat 328A, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

8.4
Jos
03-07-2025
Een groene woonwijk met veel ruimte

Een groene woonwijk met veel mooie oude bomen, veel ruimte in de straten, voldoende parkeergelegenheid Alle voorzieningen op loopafstand, dicht bij winkels, ziekenhuis, arts en apotheek. Kindvriendelijk wijk, weinig verkeer.

4.9
Wilhelmina
21-08-2024
Niet wenselijk

Zeer luidruchtig. Onbehulpzaam en onvriendelijk. Ik voel me niet veilig als ik in het donker met mijn hond loop. Veel luidruchtige jongeren in auto's en op motoren. Vaak erg vies met veel afval op straat. Meer handhaving. Maak de omgeving vaker schoon. Moedig de burgers aan om meer gemeenschapsgericht te zijn. Organiseer sociale evenementen in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Geneesherenbuurt

Inwoners2.735
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Geneesherenbuurt

Woningvoorraad1.138
Gem. WOZ-waarde€ 335.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Menton Passage 12
158m
Lidl
Prof. Donderslaan 5-11
158m
Dekamarkt
Floridastraat 12
192m

Scholen

87 binnen 5 km

IKC Valeo
Basisonderwijs · 234 leerlingen
193m
IKC Schalkwijk
Speciaal onderwijs · 186 leerlingen
376m
OBS de Globe
Basisonderwijs · 134 leerlingen
407m

Veelgestelde vragen

Over Edward Jennerstraat 328A, Haarlem

Welk energielabel heeft Edward Jennerstraat 328A?

De woning aan Edward Jennerstraat 328A in Haarlem heeft energielabel B.

Is €435.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €435.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€426.000 voor verkochte woningen) en ver onder de gemiddelde vraagprijs van €595.000. Het appartement is met 64 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 108 m², wat de lagere prijs verklaart. De prijs per m² is met €6.797 wel hoger dan het gemiddelde van €5.509 in de buurt.

Hoe is de sfeer in de Geneesherenbuurt?

De sfeer wordt wisselend beoordeeld. Eén bewoner prijst de groene, rustige en kindvriendelijke omgeving met veel parkeergelegenheid. Een andere bewoner klaagt over geluidsoverlast, onveiligheidsgevoelens en vervuiling. De buurt heeft een gemiddelde score van 6,62 op basis van twee reviews.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn, Lidl en Dekamarkt, allemaal binnen 200 meter. Er zijn diverse basisscholen, waaronder IKC Valeo op 193 meter en OBS de Globe op 407 meter. Ook een huisartsenpraktijk, park en restaurant zijn dichtbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (3.707 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A+, dus dit label is iets minder zuinig dan gemiddeld in de buurt. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het woonoppervlak is 64 m², wat typisch is voor een twee- of driekamerappartement. Voor exacte informatie kun je het beste contact opnemen met de makelaar.