Appartement te huur: Elzenhagensingel 202, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenElzenhagensingel 202

Elzenhagensingel 202

Elzenhagen-Zuid, Amsterdam

€ 1.556 p.m.
Buurt Elzenhagen-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AH to go op 308m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Elzenhagen-Zuid

Dit gloednieuwe appartement aan de Elzenhagensingel in Amsterdam-Noord is in 2024 opgeleverd met energielabel A++. Met 53 m² woonoppervlak is het compact maar efficiënt ingedeeld. De huurprijs van €1.556 ligt 20% onder het buurtgemiddelde van €1.947, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Elzenhagen-Zuid

Elzenhagen-Zuid is een jonge, stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens (980 van de 1.250 huishoudens). De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een levendige wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Meer over de buurt Elzenhagen-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de Jumbo of Lidl, beide op 545 meter. De Albert Heijn is tien minuten lopen. Kindercampus Mokum (basisonderwijs) zit om de hoek op 162 meter, en het Damstede Lyceum is op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt ruime voorzieningen in de omgeving.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder FRIS Vastgoed Management, Pararius en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.556 p.m.
Prijs per m²€ 29 p.m.
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte668m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtElzenhagen-Zuid
WijkElzenhagen
GemeenteAmsterdam

Locatie

Elzenhagensingel 202, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Elzenhagen-Zuid

Inwoners1.625
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Elzenhagen-Zuid

Woningvoorraad1.189
Gem. WOZ-waarde€ 214.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

81 binnen 5 km

AH to go
Termini 25
308m
Jumbo
Buikslotermeerplein 52
545m
Lidl
Buikslotermeerplein 121c
545m

Scholen

101 binnen 5 km

Kindercampus Mokum
Basisonderwijs · 105 leerlingen
162m
Bredero
Voortgezet onderwijs · 497 leerlingen
255m
Vonk Amsterdam (voorheen Clusius College)
Voortgezet onderwijs · 362 leerlingen
497m

Veelgestelde vragen

Over Elzenhagensingel 202, Amsterdam

Welk energielabel heeft Elzenhagensingel 202?

De woning aan Elzenhagensingel 202 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €1.556 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

Ja, de prijs ligt 20% onder het buurtgemiddelde van €1.947 voor huurwoningen. Het appartement is wel kleiner (53 m²) dan het gemiddelde in de buurt (77 m²). De prijs per m² is met €29,36 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €26,82.

Hoe is de buurt Elzenhagen-Zuid om in te wonen?

Elzenhagen-Zuid is een stedelijke buurt met veel jonge alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3.570 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar je kunt rekenen op een minimale energierekening.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo en Lidl op 545 meter, Albert Heijn op 879 meter. Ook scholen zijn dichtbij: Kindercampus Mokum (basisonderwijs) op 162 meter en het Damstede Lyceum (voortgezet onderwijs) op 607 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,9 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 20 minuten met het openbaar vervoer.

Is de woning gemeubileerd of gestoffeerd?

De advertentie vermeldt niet of de woning gemeubileerd of gestoffeerd is. Dit kun je navragen bij de makelaar.

FRIS Vastgoed Management
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
FRIS Vastgoed Management
fris.nl
Bekijk
FRIS Vastgoed Management
huispedia.nl
Bekijk
FRIS Vastgoed Management