Appartement te koop: Engelendaal 92, Leiderdorp
KopenLeiderdorpAppartementenEngelendaal 92

Engelendaal 92

Buitenhof-Oost-Zuid, Leiderdorp

€ 599.000
Buurt Buitenhof-Oost-Zuid, LeiderdorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 238m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Engelendaal in Leiderdorp is een fijne plek om te wonen. Met 111 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige en comfortabele woning. De vraagprijs van €599.000 ligt boven het gemiddelde van recent verkochte woningen in de buurt (€500.160), maar dat past bij het ruime oppervlak en het lage energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Leiderdorp.

Buitenhof-Oost-Zuid: rustig en groen

De buurt Buitenhof-Oost-Zuid is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Netjes en rustige buurt." De buurt telt zo'n 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990. Meer weten? Bekijk de buurt Buitenhof-Oost-Zuid.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk (twee straten verder) of Albert Heijn (om de hoek). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bron (twee straten verder) en Basisschool de Schakel (vijf minuten lopen). Het Visser 't Hooft Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt ook dichtbij. De gemeente Leiderdorp biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via Makelaarsland

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 5.396
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte3301m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtBuitenhof-Oost-Zuid
WijkWijk 02
GemeenteLeiderdorp

Locatie

Engelendaal 92, Leiderdorp

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
A
13-11-2023
Goed

Netjes en rustige buurt. Helaas geen contact met de buren. Genoeg dagelijkse winkels vlakbij. Het vervoer is een beetje lastig, vooral ‘s nachts en ‘s avonds en vroeg ‘s ochtends.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenhof-Oost-Zuid

Inwoners2.000
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenhof-Oost-Zuid

Woningvoorraad1.023
Gem. WOZ-waarde€ 329.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Dirk
Winkelhof 58
238m
Albert Heijn
Winkelhof 29
299m
Albert Heijn
Laan van Ouderzorg 2 8
583m

Scholen

77 binnen 5 km

De Bron, basisschool bij de Bijbel
Basisonderwijs · 63 leerlingen
270m
Basisschool de Schakel
Basisonderwijs · 218 leerlingen
546m
Daltonschool De Leeuwerik
Basisonderwijs · 461 leerlingen
569m

Veelgestelde vragen

Over Engelendaal 92, Leiderdorp

Welk energielabel heeft Engelendaal 92?

De woning aan Engelendaal 92 in Leiderdorp heeft energielabel A.

Is €599.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €599.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€500.160). Het appartement is met 111 m² wel ruimer dan veel woningen in de omgeving en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan een lagere energierekening. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Overdag zijn er busverbindingen, maar 's avonds en 's nachts is het openbaar vervoer beperkt, zoals een bewoner aangeeft.

Wat voor soort buurt is Buitenhof-Oost-Zuid?

Het is een rustige, nette buurt met veel groen. De woningen zijn voornamelijk gebouwd tussen 1970 en 1990. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. Een bewoner noemt het een 'rustige buurt' met voldoende dagelijkse winkels in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bron (270 m) en Basisschool de Schakel (546 m). Ook het Visser 't Hooft Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt dichtbij (576 m).

Hoe zuinig is dit appartement met energielabel A?

Energielabel A betekent dat het appartement zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt hebben alle woningen label A of B, dus zuinig wonen is hier de norm.

Is er een park of groen in de buurt?

Ja, op 200 meter afstand is een park of plantsoen. De buurt heeft een groene uitstraling.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaarsland