Appartement te koop: Euterpelaan 30, Heerlen
KopenHeerlenAppartementenEuterpelaan 30

Euterpelaan 30

’t Loon, Heerlen

€ 215.000
Buurt ’t Loon, HeerlenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 149 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 95 dagen
Albert Heijn op 131m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Euterpelaan in Heerlen ademt de sfeer van de jaren zestig, met royale kamers en een praktische indeling. Met 99 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €215.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Heerlen.

De buurt 't Loon

De buurt 't Loon is een rustige wijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Het is een plek waar het leven in een rustig tempo gaat. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. De buurt 't Loon is zeer stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn en Aldi, die beide om de hoek zitten. Ook Jan Linders is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Basisschool Eikenderveld op loopafstand en Basisschool Sint Tarcisius op tien minuten lopen. De gemeente Heerlen biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet stadsleven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 2.172
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte1832m²
Bouwjaar1962
EnergielabelB
Buurt’t Loon
WijkHeerlen-Centrum
GemeenteHeerlen

Locatie

Euterpelaan 30, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Loon

Inwoners755
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit ’t Loon

Woningvoorraad523
Gem. WOZ-waarde€ 232.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Homerusplein 9
131m
Aldi
Apollolaan 22
131m
Jan Linders
Nobelstraat 48
475m

Scholen

51 binnen 5 km

Basisschool Eikenderveld
Basisonderwijs · 122 leerlingen
342m
Basisschool Sint Tarcisius
Basisonderwijs · 412 leerlingen
892m
Speciaal Onderwijs Catharina
Speciaal onderwijs · 248 leerlingen
941m

Veelgestelde vragen

Over Euterpelaan 30, Heerlen

Welk energielabel heeft Euterpelaan 30?

De woning aan Euterpelaan 30 in Heerlen heeft energielabel B.

Is €215.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €215.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€260.583) en is vergelijkbaar met de mediaanprijs van €212.000. Het is een scherpe prijs voor 99 m² woonoppervlak met energielabel B.

Hoe is de buurt 't Loon om in te wonen?

't Loon is een rustige, zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen dichtbij. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers, wat bijdraagt aan een kalme sfeer. Er zijn voldoende winkels en scholen op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt 't Loon stonden verkochte woningen gemiddeld 95 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar kan per woning verschillen.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in 't Loon?

Op dit moment staan er 12 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. Het aanbod is beperkt, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Heerlen ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor forenzen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij woningen met een lager label. In de buurt heeft 33% van de woningen label A+ of beter, dus dit appartement scoort gemiddeld.

Ovida makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen