Appartement te koop: Gekroonde Haringpad 56, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenGekroonde Haringpad 56

Gekroonde Haringpad 56

Delfshaven, Rotterdam

€ 263.500
Buurt Delfshaven, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Delfshaven

Dit appartement aan het Gekroonde Haringpad in Delfshaven is een fijne plek om te wonen. Met energielabel A is het een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De woning uit 1989 heeft 70 m² woonoppervlak en is met een vraagprijs van €263.500 scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Delfshaven

Delfshaven is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,3. Een bewoner zegt: "Prima buurt maar niks bijzonders, park in de buurt is fijn." Een ander noemt het "Beste leuke buurt!" en waardeert de gezellige sfeer. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Meer weten? Bekijk de pagina over Delfshaven.

Het dagelijks leven

In de straat is het goed toeven. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (560 m) of de Jumbo twee straten verder (724 m). Ook zijn er scholen dichtbij: basisschool Harbour IBSR Bilingual op 264 m en het Middelland College op 421 m. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via CORPOwonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 263.500
Prijs per m²€ 3.764
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte353m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
BuurtDelfshaven
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Gekroonde Haringpad 56, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.4
Lars Brandwijk
13-02-2026
Prima buurt maar niks bijzonders, park in de buurt is fijn

Het is allemaal goed te doen maar niks bijzonders. Wel wat overlastgevende jeugd, en vaak afval op straat.

8.1
Rhea Richie
22-10-2023
Beste leuke buurt!

Ik woon in Coolhaven! tegen over een school, super leuk is dat wel want het geeft altijd een gezellige sfeer en veel last van geluid heb ik niet echt. Ik woon in een studio en liever buren en een groen uitzicht, aan het begin werd er nog behoorlijk veel gebouwd maar nu is dat ook een stuk minder.

Buurt statistieken

Gegevens uit Delfshaven

Inwoners7.310
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Delfshaven

Woningvoorraad3.777
Gem. WOZ-waarde€ 268.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

97 binnen 5 km

Albert Heijn
Sint-Jobsweg 116
560m
Jumbo
Schiedamseweg 62
724m
Aldi
Vierhavensstraat 113
1011m

Scholen

194 binnen 5 km

Harbour IBSR Bilingual
Basisonderwijs · 423 leerlingen
264m
Educatief Centrum - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 67 leerlingen
267m
Accent Praktijkonderwijs Delfshaven
Voortgezet onderwijs · 177 leerlingen
310m

Veelgestelde vragen

Over Gekroonde Haringpad 56, Rotterdam

Welk energielabel heeft Gekroonde Haringpad 56?

De woning aan Gekroonde Haringpad 56 in Rotterdam heeft energielabel A.