Appartement te koop: Goudsbloemstraat 118D, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenGoudsbloemstraat 118D

Goudsbloemstraat 118D

Driehoekbuurt, Amsterdam

€ 560.000
Buurt Driehoekbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 196m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In de levendige Jordaan

Dit appartement uit 2005 in de Goudsbloemstraat combineert een moderne bouw met de charme van de Jordaan. Met energielabel A is het een zuinige woning, midden in een van de meest geliefde buurten van Amsterdam. De vraagprijs van €560.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De Driehoekbuurt

De buurt Driehoekbuurt is een bruisende wijk met veel alleenstaanden en jonge werkenden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor het centrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige, stedelijke omgeving zien.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de Ekoplaza is dichtbij. Kinderen kunnen naar de Theo Thijssenschool (tien minuten lopen) of het Cartesius Lyceum. De gemeente Amsterdam biedt talloze voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIJCK. makelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 560.000
Prijs per m²€ 8.615
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtDriehoekbuurt
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Goudsbloemstraat 118D, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoekbuurt

Inwoners2.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehoekbuurt

Woningvoorraad1.896
Gem. WOZ-waarde€ 519.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen73%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Jumbo
Westerstraat 98-102
196m
Albert Heijn
Westerstraat 79
300m
Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
406m

Scholen

215 binnen 5 km

Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
419m
Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
488m
Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Goudsbloemstraat 118D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Goudsbloemstraat 118D?

De woning aan Goudsbloemstraat 118D in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €560.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €560.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€858.333) en ook onder de mediaan (€495.000). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €589.018, dus de prijs is marktconform. Het appartement is 65 m², wat neerkomt op €8.615 per m², iets onder het buurtgemiddelde van €10.787 per m².

Hoe is de buurt Driehoekbuurt om in te wonen?

De Driehoekbuurt is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met supermarkten, scholen en restaurants dichtbij. Het is een levendige omgeving.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,7 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft relatief weinig groen, maar de nabijheid van de Jordaan en de grachten biedt mogelijkheden voor een wandeling.

Hoe veilig is de Driehoekbuurt?

In de buurt zijn 137 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied. De exacte aard van de misdrijven is niet gespecificeerd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten en een beter milieu. Het is een modern gebouw uit 2005, dus de isolatie en installaties zijn up-to-date.

KIJCK. makelaars Amsterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
KIJCK. makelaars Amsterdam
huispedia.nl
Bekijk
KIJCK. makelaars Amsterdam