Appartement te koop: Groenenborgh 37, Oisterwijk
KopenOisterwijkAppartementenGroenenborgh 37

Groenenborgh 37

Omgeving Levenskerk/Boomgaard, Oisterwijk

€ 1.000.000
Buurt Omgeving Levenskerk/Boomgaard, OisterwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Groenenborgh in Oisterwijk ademt rust en ruimte. Met 152 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1997. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Oisterwijk.

Buurt Omg. Levenskerk/Boomgaard

De buurt Omg. Levenskerk/Boomgaard is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is er overwegend koop, en de bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, prettige leefomgeving zien.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de kinderen is BS De Tovervogel twee straten verder, en ook Openbare basisschool De Kikkenduut is op loopafstand. De gemeente Oisterwijk biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 6.579
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte9782m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtOmgeving Levenskerk/Boomgaard
WijkLevenskerk
GemeenteOisterwijk

Locatie

Groenenborgh 37, Oisterwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Levenskerk/Boomgaard

Inwoners1.520
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 34
900m
Jumbo
Fabriekspad 1
1135m
Lidl
Almystraat 2
1250m

Scholen

18 binnen 5 km

BS De Tovervogel
Basisonderwijs · 175 leerlingen
487m
Openbare basisschool De Kikkenduut
Basisonderwijs · 310 leerlingen
731m
Basisschool De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1148m

Veelgestelde vragen

Over Groenenborgh 37, Oisterwijk

Welk energielabel heeft Groenenborgh 37?

De woning aan Groenenborgh 37 in Oisterwijk heeft energielabel B.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Oisterwijk. Het is een royale woning van 152 m² uit 1997 in een rustige buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige buurt in Oisterwijk. Het treinstation is op ongeveer 1,2 km afstand, dus op loopafstand. De exacte reistijd naar grotere steden hangt af van de treinverbinding.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn op 900 meter en Jumbo op 1,1 km. Ook zijn er basisscholen zoals BS De Tovervogel op 487 meter en Openbare basisschool De Kikkenduut op 731 meter. Voor dagelijkse boodschappen en school hoef je dus niet ver.