Appartement te koop: Groenenborgh 9, Oisterwijk
KopenOisterwijkAppartementenGroenenborgh 9

Groenenborgh 9

Omgeving Levenskerk/Boomgaard, Oisterwijk

€ 1.300.000
Buurt Omgeving Levenskerk/Boomgaard, OisterwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 248m²
248m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene omgeving

Dit appartement aan de Groenenborgh 9 in Oisterwijk is met 248 m² een flinke woning, gebouwd in 1997. Het energielabel C betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere appartementen in Oisterwijk om een beeld te krijgen.

De buurt Omg. Levenskerk/Boomgaard

De buurt Omg. Levenskerk/Boomgaard is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en groen. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Tovervogel, twee straten verder, of naar De Kikkenduut, op tien minuten lopen. De gemeente Oisterwijk biedt verder een treinstation op loopafstand en voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 5.242
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte9782m²
Bouwjaar1997
EnergielabelC
BuurtOmgeving Levenskerk/Boomgaard
WijkLevenskerk
GemeenteOisterwijk

Locatie

Groenenborgh 9, Oisterwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Levenskerk/Boomgaard

Inwoners1.520
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 34
935m
Jumbo
Fabriekspad 1
1170m
Lidl
Almystraat 2
1282m

Scholen

18 binnen 5 km

BS De Tovervogel
Basisonderwijs · 175 leerlingen
490m
Openbare basisschool De Kikkenduut
Basisonderwijs · 310 leerlingen
783m
Basisschool De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1207m

Veelgestelde vragen

Over Groenenborgh 9, Oisterwijk

Welk energielabel heeft Groenenborgh 9?

De woning aan Groenenborgh 9 in Oisterwijk heeft energielabel C.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.300.000 is fors, maar het appartement is met 248 m² ook uitzonderlijk groot. In Oisterwijk zijn er niet veel vergelijkbare appartementen, dus het is lastig om een directe marktconforme prijs te geven. Het energielabel C is gemiddeld, dus de stookkosten zijn niet extreem laag of hoog.

Hoe is de buurt Omg. Levenskerk/Boomgaard om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien. De omgevingsadressendichtheid is 1235, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Het is een fijne buurt voor wie van rust houdt.