Appartement te koop: Groot Hertoginnelaan 53, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenGroot Hertoginnelaan 53

Groot Hertoginnelaan 53

Stadhoudersplantsoen, Den Haag

€ 995.000
Buurt Stadhoudersplantsoen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 229m²
75% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit appartement aan de Groot Hertoginnelaan ademt de sfeer van een voorbije eeuw, met hoge plafonds en royale kamers. Met 229 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Den Haag. Het energielabel B is netjes voor een pand uit 1895. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie.

De buurt Stadhoudersplantsoen

De buurt Stadhoudersplantsoen is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het park of plantsoen ligt op twee straten verder. De buurt kent een bovengemiddeld aantal koopwoningen en een lage criminaliteit.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de Albert Heijn om de hoek. Ook de Coop is twee straten verder. Basisschool De Parachute ligt op tien minuten lopen, en het voortgezet onderwijs is eveneens dichtbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Beeuwkes Makelaardij B.V. | Baerz & Co.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.345
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar1895
EnergielabelB
BuurtStadhoudersplantsoen
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Groot Hertoginnelaan 53, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadhoudersplantsoen

Inwoners2.840
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadhoudersplantsoen

Woningvoorraad1.639
Gem. WOZ-waarde€ 450.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

75 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
512m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
858m
Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
867m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4445m

Veelgestelde vragen

Over Groot Hertoginnelaan 53, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Groot Hertoginnelaan 53?

De woning aan Groot Hertoginnelaan 53 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €995.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€710.750) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€875.900). Maar met 229 m² is het oppervlak 59% groter dan het buurtgemiddelde van 144 m², wat de hogere prijs deels verklaart. De prijs per m² (€4.345) is lager dan het buurtgemiddelde van €5.892, dus je krijgt relatief veel ruimte voor je geld.

Hoe is de buurt Stadhoudersplantsoen om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het park of plantsoen ligt op loopafstand. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (109 totaal) en een hoge omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een stedelijke maar veilige omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat het appartement redelijk zuinig is. Voor een pand uit 1895 is dat een goed label. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool De Parachute ligt op ongeveer 4,4 km afstand, en het voortgezet onderwijs is ook binnen 5 km te vinden, zoals het Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum. De afstanden zijn goed te doen met de fiets of auto.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement in een oud herenhuis uit 1895, met een woonoppervlak van 229 m². Het heeft energielabel B en is te koop voor €995.000.

Beeuwkes Makelaardij B.V. | Baerz & Co
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Beeuwkes Makelaardij B.V. | Baerz & Co
beeuwkes.nl
Bekijk
Beeuwkes Makelaardij B.V. | Baerz & Co