Appartement te koop: Groot Hertoginnelaan 77A, 'S-Gravenhage
Onder bod
KopenDen HaagAppartementenGroot Hertoginnelaan 77A

Groot Hertoginnelaan 77A

Stadhoudersplantsoen, Den Haag

€ 535.000
Buurt Stadhoudersplantsoen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in Den Haag

Dit appartement aan de Groot Hertoginnelaan ademt de sfeer van een vooraanstaande 19e-eeuwse laan. Met 95 m² woonoppervlak en energielabel C is het een klassiek stadsappartement. De vraagprijs van €535.000 ligt 32% onder het buurtgemiddelde van €781.250, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Buurt Stadhoudersplantsoen

De buurt Stadhoudersplantsoen is een zeer stedelijke wijk met een omgevingsadressendichtheid van 5451 adressen per km². De buurt telt 2840 inwoners, waarvan een derde tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De woningvoorraad bestaat voor 93% uit appartementen en 39% is koop.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (508 m) of de Coop twee straten verder (903 m). Basisschool De Parachute ligt op 4,5 km afstand, maar dichterbij zijn er meerdere scholen in de gemeente Den Haag. Het park of plantsoen is op loopafstand (0,2 km) en er zijn diverse restaurants in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nelisse Makelaarsgroep op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 5.632
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte161m²
Bouwjaar1895
EnergielabelC
BuurtStadhoudersplantsoen
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Groot Hertoginnelaan 77A, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadhoudersplantsoen

Inwoners2.840
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadhoudersplantsoen

Woningvoorraad1.639
Gem. WOZ-waarde€ 450.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

75 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
508m
Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
856m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
903m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4494m

Veelgestelde vragen

Over Groot Hertoginnelaan 77A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Groot Hertoginnelaan 77A?

De woning aan Groot Hertoginnelaan 77A in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €535.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €535.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€781.250) en ook onder de mediaan (€575.000). Het woonoppervlak is met 95 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 131 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de woning is relatief scherp geprijsd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 40% van de woningen label A en 34,3% label A+. Label C is minder zuinig dan het gemiddelde in deze buurt.

Hoe oud is het appartement en is dat een probleem?

Het bouwjaar is 1895, wat opvallend oud is voor deze buurt waar 62,9% van de woningen na 2010 is gebouwd. Een oudere woning kan karakter hebben, maar vergt vaak meer onderhoud. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd.