Appartement te koop: Grotestraat 19D, Goor
KopenHof van TwenteAppartementenGrotestraat 19D

Grotestraat 19D

Centrum-Goor, Hof van Twente

€ 16.500.000
Buurt Centrum-Goor, GoorBekijk buurt
Lidl op 420m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

In het hart van Goor

Dit appartement aan de Grotestraat 19D ligt midden in het centrum van Goor, waar je de levendigheid van het dorp direct om je heen hebt. Met 52 m² woonoppervlak is het een compacte woning. Het appartement uit 1983 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €165.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €260.000, maar dat past bij de centrale ligging. Bekijk ook andere appartementen in Hof van Twente voor een breder beeld.

Buurt Centrum-Goor

De buurt Centrum-Goor is een levendige wijk met zo'n 3.180 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens (725) en ook gezinnen met kinderen (410). De sfeer is dorps en gemoedelijk, met alles wat je nodig hebt op loopafstand. De buurt Centrum-Goor heeft een woningvoorraad van 1.626 woningen, waarvan 66% eengezinswoningen en 55% koopwoningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Lidl om de hoek (420 m) of bij de Albert Heijn (524 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Prins Constantijn (333 m) en Basisschool Heeckeren (550 m) vlakbij. Het station van Goor ligt op 7 minuten lopen. De gemeente Hof van Twente biedt een fijne mix van dorpsleven en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Euverman & Nuyts aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 16.500.000
Prijs per m²€ 317.308
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte541m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtCentrum-Goor
WijkGoor
GemeenteHof van Twente

Locatie

Grotestraat 19D, Goor

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Goor

Inwoners3.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Goor

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 248.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Het Jannink 123
420m
Aldi
Het Jannink 121
449m
Albert Heijn
Weversplein 5
524m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Prins Constantijn
Basisonderwijs · 124 leerlingen
333m
Basisschool Heeckeren
Basisonderwijs · 179 leerlingen
550m
't Gijmink
Basisonderwijs · 134 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Grotestraat 19D, Goor

Welk energielabel heeft Grotestraat 19D?

De woning aan Grotestraat 19D in Goor heeft energielabel C.

Is €165.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €165.000 ligt lager dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€296.176) en ook onder de mediaan van €260.000. Het appartement is met 52 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 71 m², wat de lagere prijs verklaart. In de buurt zijn momenteel 2 koopwoningen beschikbaar, dus het aanbod is beperkt.

Hoe is de buurt Centrum-Goor om in te wonen?

Centrum-Goor is een levendige dorpsbuurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen zowel alleenstaanden als gezinnen, en de sfeer is gemoedelijk. Het centrum biedt winkels, restaurants en een treinstation op 700 meter. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (score 3) en een omgevingsadressendichtheid van 1.191 adressen per km².