Appartement te koop: H.B.S.Laan 26, Oud-Beijerland
KopenHoeksche WaardAppartementenH.B.S.Laan 26

H.B.S.Laan 26

Oud-Beijerland Zeeheldenwijk, Hoeksche Waard

€ 750.000
Buurt Oud-Beijerland Zeeheldenwijk, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de H.B.S.Laan in Oud-Beijerland ademt de sfeer van de jaren '20, met een royale oppervlakte van 218 m². Het energielabel A maakt het een zuinige keuze. Met een vraagprijs van €750.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de combinatie van ruimte, bouwjaar en energielabel is bijzonder. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Hoeksche Waard ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk groot.

De buurt: Oud-Beijerland Zeeheldenwijk

De Zeeheldenwijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Van de 1147 woningen is 82% eengezinswoning en 66% koop. De buurt telt 2500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 49 misdrijven per jaar. De buurt Oud-Beijerland Zeeheldenwijk is een fijne plek om te wonen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 500 meter. De kinderen lopen naar de Eben-Haëzerschool, twee straten verder op 141 meter. Voor de middelbare school is er voortgezet onderwijs op 900 meter. Boodschappen doe je bij Jumbo of Dirk, beide op loopafstand. De gemeente Hoeksche Waard biedt alle voorzieningen dichtbij.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrieling Makelaars | NVM | Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 3.440
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte1960m²
Bouwjaar1922
EnergielabelA
BuurtOud-Beijerland Zeeheldenwijk
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

H.B.S.Laan 26, Oud-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Zeeheldenwijk

Inwoners2.500
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Beijersehof 19
516m
Jumbo
Koninginneplein 17
750m
Dirk
Vierwiekenplein 46-48
817m

Scholen

28 binnen 5 km

Eben-Haëzerschool - Reformatorische Basisschool
Basisonderwijs · 341 leerlingen
141m
IKC de Wereld op Centrum / Noord
Basisonderwijs · 220 leerlingen
381m
De Kriekenhof
Basisonderwijs · 180 leerlingen
382m

Veelgestelde vragen

Over H.B.S.Laan 26, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft H.B.S.Laan 26?

De woning aan H.B.S.Laan 26 in Oud-Beijerland heeft energielabel A.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 is hoog voor een appartement in Oud-Beijerland, maar de woning is met 218 m² ook uitzonderlijk groot. Het energielabel A en het bouwjaar 1922 (met moderne isolatie) maken het een unieke combinatie. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Oud-Beijerland Zeeheldenwijk?

Het treinstation ligt op 15,3 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De omgevingsadressendichtheid van 2132 duidt op een stedelijke omgeving, maar de buurt zelf is rustig en groen.