Appartement te koop: Haagweg 5, Rijswijk (Zh)
KopenRijswijkAppartementenHaagweg 5

Haagweg 5

Cromvliet, Rijswijk

€ 299.500
Buurt Cromvliet, Rijswijk (Zh)Bekijk buurt
Aldi op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Rijswijk

Dit appartement aan de Haagweg in Rijswijk ademt de sfeer van 1927. Met 68 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis, midden in de stad. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor appartementen in Rijswijk.

Buurt Cromvliet: rustig en groen

Cromvliet is een rustige buurt, vlak bij het water van de Vliet. Een bewoner zegt: "Leuke buurt met veel oudere mensen, rustig, ov is heel dichtbij." Een ander noemt het "heerlijke rustige buurt aan de Vliet" en waardeert de fijne buren. Op basis van twee beoordelingen is de gemiddelde score een 7,6. De buurt Cromvliet telt veel een- en tweepersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (twee straten verder) of de Ekoplaza op vijf minuten lopen. Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (tien minuten lopen) of KC de Telescoop (tien minuten lopen). De gemeente Rijswijk biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 4.404
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte846m²
Bouwjaar1927
EnergielabelE
BuurtCromvliet
WijkWijk 01
GemeenteRijswijk

Locatie

Haagweg 5, Rijswijk (Zh)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Ruben
06-07-2024
Leuk en rustig

Leuke buurt met veel oudere mensen rustig ov is heel dichtbij dus je kan overal heen!

7.6
Tuinman
11-06-2024
Heerlijke rustige buurt aan de Vliet.

We wonen nu bijna vier jaar in de Caan van Necklaan. Het is een fijne buurt en we kennen de meeste buren. Caan van Necklaan word gelukkig niet geraced met auto’s. Minpunt is wel dat er op de hoek van de straat een eethuis is waar nu een nieuwe eigenaar is. Dat geeft wel een onveilig gevoel omdat er vaak een groep mannen voor de deur daar staat. Er word helaas rommel gemaakt en geroepen naar vrouwen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cromvliet

Inwoners2.220
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Aldi
Herenstraat 2
284m
Ekoplaza
Herenstraat 54
370m
Albert Heijn
Lorentzplein 76
538m

Scholen

24 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
1162m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
1210m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1631m

Veelgestelde vragen

Over Haagweg 5, Rijswijk (Zh)

Welk energielabel heeft Haagweg 5?

De woning aan Haagweg 5 in Rijswijk (Zh) heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €299.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor een appartement van 68 m² in Rijswijk. Het energielabel E betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de buurt Cromvliet om in te wonen?

Cromvliet wordt door bewoners omschreven als een rustige en fijne buurt, met veel oudere bewoners en groen langs de Vliet. Het openbaar vervoer is dichtbij. Een minpunt dat genoemd wordt, is een eethuis op de hoek waar soms overlast is. De gemiddelde beoordeling is een 7,6.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi zit op 284 meter (om de hoek), Ekoplaza op 370 meter en Albert Heijn op 538 meter. Ook Jumbo is op 1 kilometer te vinden.

Hoe is het energielabel E van invloed op de woonlasten?

Energielabel E betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere energiekosten verwachten voor verwarming en elektriciteit. Het is goed om dit mee te nemen in je maandelijkse lasten.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (1,2 km) en KC de Telescoop (1,2 km). Voor voortgezet onderwijs is Gymnasium Novum op 2 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Cromvliet is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 4566 adressen per km². Dat betekent dat je in een drukke, stedelijke omgeving woont met veel voorzieningen dichtbij.