Appartement te koop: Hagenborgh 127, Almelo
Onder bod
KopenAlmeloAppartementenHagenborgh 127

Hagenborgh 127

Binnenstad Zuid, Almelo

€ 240.000
Buurt Binnenstad Zuid, AlmeloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Coop op 278m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in het hart van Almelo

Dit appartement aan de Hagenborgh 127 ligt midden in de levendige Binnenstad Zuid. Met 67 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning voor wie van stadsleven houdt. De vraagprijs van €240.000 is marktconform voor appartementen in Almelo.

Binnenstad Zuid: stedelijk wonen

De buurt Binnenstad Zuid is dichtbevolkt en zeer stedelijk, met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een levendige buurt met een mix van jong en oud. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek of de PLUS twee straten verder. Basisschool De Heemde is op loopafstand, en de Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum is tien minuten lopen. Het treinstation van Almelo is ook op loopafstand. De gemeente Almelo biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schakel Makelaars & Adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 240.000
Prijs per m²€ 3.582
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte5721m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtBinnenstad Zuid
WijkBinnenstad
GemeenteAlmelo

Locatie

Hagenborgh 127, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Zuid

Inwoners1.300
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Coop
Corridor 5
278m
PLUS
Bornsestraat 46-48
411m
Jumbo
Bornerbroeksestraat 79
671m

Scholen

45 binnen 5 km

De Heemde
Basisonderwijs · 206 leerlingen
360m
De Windhoek
Basisonderwijs · 455 leerlingen
653m
Speciale School voor Basisonderwijs De Welle
Speciaal onderwijs · 227 leerlingen
777m

Veelgestelde vragen

Over Hagenborgh 127, Almelo

Welk energielabel heeft Hagenborgh 127?

De woning aan Hagenborgh 127 in Almelo heeft energielabel C.

Is €240.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €240.000 voor een appartement van 67 m² met energielabel C in de Binnenstad Zuid van Almelo is marktconform. Het is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Almelo, op loopafstand van het treinstation (1 km). De belangrijkste voorzieningen zoals supermarkten, scholen en horeca zijn binnen enkele minuten te voet bereikbaar. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Wat voor type buurt is Binnenstad Zuid?

Binnenstad Zuid is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen, zoals winkels, restaurants en openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Heemde (360 m) en De Windhoek (653 m). Voor voortgezet onderwijs is de Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum op 962 m afstand. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data over Binnenstad Zuid zijn 227 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een beeld te vormen door een bezoek aan de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten voor een appartement van deze grootte. Label C is gebruikelijk voor woningen uit 1985.