Appartement te koop: Harstenhoekweg 89A, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenHarstenhoekweg 89A

Harstenhoekweg 89A

Belgisch Park, Den Haag

€ 329.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 36m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Belgisch Park

Dit appartement aan de Harstenhoekweg 89A in Den Haag ademt de sfeer van een klassieke stadswoning. Met 73 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie in een geliefde buurt. De vraagprijs van €329.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €643.284. Het is een van de appartementen in Den Haag die nu beschikbaar zijn.

Belgisch Park: rustig en groen

Belgisch Park is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en appartementen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,89. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "lekker touristiche veel mooie dames in de zoner". De buurt telt ruim 8.300 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Belgisch Park heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is.

Het dagelijks leven in de straat

De Albert Heijn zit letterlijk om de hoek, op 36 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook andere supermarkten op loopafstand. Basisscholen zijn wat verder weg, maar de dichtstbijzijnde, Stichting Kievietschool, is op ruim 5 km. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Devilee NVM Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 329.000
Prijs per m²€ 4.507
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte108m²
Bouwjaar1907
EnergielabelC
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Harstenhoekweg 89A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
36m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1169m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1213m

Veelgestelde vragen

Over Harstenhoekweg 89A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Harstenhoekweg 89A?

De woning aan Harstenhoekweg 89A in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €329.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform en ligt fors onder het buurtgemiddelde van €643.284. Het appartement is wel kleiner dan gemiddeld (73 m² versus 118 m²), maar de prijs per m² is met €4.507 relatief laag. In de buurt worden woningen gemiddeld verkocht voor €642.019, dus dit is een scherpe instap.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,89. Het is een rustige, groene buurt met weinig overlast. Er is een mooi natuurgebied naast de wijk en het openbaar vervoer is goed bereikbaar. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, met veel koopwoningen (60%).

Wat is de dichtstbijzijnde supermarkt?

De Albert Heijn zit op slechts 36 meter afstand, dus om de hoek. Daarnaast zijn er andere supermarkten zoals Hoogvliet (1,2 km) en Aldi (1,6 km) binnen handbereik.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of fiets. De buurt is wel goed bereikbaar met het openbaar vervoer, zoals bewoners aangeven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 31% label A en 27% label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd (1907).

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Stichting Kievietschool op 5,1 km, wat vrij ver is. Er zijn wel meerdere scholen in de regio, maar niet direct op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Corbulo Tech & Design College op 6,3 km.

Devilee NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen