Studio te koop: Bosschestraat 6C, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStudio'sBosschestraat 6C

Bosschestraat 6C

Belgisch Park, Den Haag

€ 205.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 131m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in een statig Haags herenhuis

Deze studio van 32 m² in een herenhuis uit 1912 heeft een klassieke uitstraling. Het energielabel D is gebruikelijk voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €205.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met de gemiddelde vraagprijs van studios in Den Haag in de buurt.

Belgisch Park: rustig, groen en dicht bij zee

Belgisch Park is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en waardeert de levendigheid in de zomer. De buurt heeft een gemiddelde score van 8,89 op basis van twee beoordelingen. CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral uit koopwoningen bestaat. Meer over de buurt lees je op de pagina over Belgisch Park.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook een andere Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisscholen zoals de Kievietschool en Bloemcampschool zijn op fietsafstand, net als het voortgezet onderwijs. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jeroen van den Boogaard Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 205.000
Prijs per m²€ 6.406
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar1912
EnergielabelD
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Bosschestraat 6C, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
131m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1039m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1091m

Veelgestelde vragen

Over Bosschestraat 6C, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Bosschestraat 6C?

De woning aan Bosschestraat 6C in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €205.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €205.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€679.417) en ook onder de mediaan (€472.500). Houd er rekening mee dat het om een kleine studio van 32 m² gaat, terwijl het buurtgemiddelde 135 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de absolute prijs is laag voor Belgisch Park.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park wordt door bewoners gewaardeerd om de rust, de groene omgeving en de nabijheid van natuur. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een prettige sfeer. Het openbaar vervoer is goed bereikbaar en er zijn voldoende voorzieningen in de buurt.