Tussenwoning te koop: Brugsestraat 7, 'S-Gravenhage
9 uur geleden ontdekt
KopenDen HaagTussenwoningenBrugsestraat 7

Brugsestraat 7

Belgisch Park, Den Haag

€ 1.562.500
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 361m²
206% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Belgisch Park

Deze tussenwoning aan de Brugsestraat is een echte blikvanger: 361 m² woonoppervlak, gebouwd in 1924 en voorzien van energielabel C. Met een vraagprijs van €1.562.500 ligt die 143% boven het buurtgemiddelde van €643.284, een forse prijs voor een forse woning. Het aanbod van tussenwoningen in Den Haag is beperkt, en deze valt op door zijn omvang.

Belgisch Park: rustig, groen en gewaardeerd

Belgisch Park is een buurt waar bewoners tevreden zijn: gemiddeld een 8,89 uit twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en geniet van de "lekker touristiche" sfeer met "veel mooie dames in de zoner". De buurt telt ruim 8.300 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt Belgisch Park heeft een stedelijkheidsgraad van 2, sterk stedelijk, maar met een park op loopafstand.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Hoogvliet en nog een Albert Heijn zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Bloemcampschool of de Kievietschool, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot bibliotheken.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HUIZEN010 Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.562.500
Prijs per m²€ 4.328
Woonoppervlakte361m²
Perceeloppervlakte229m²
Bouwjaar1924
EnergielabelC
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Brugsestraat 7, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

53 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
627m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1282m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1356m

Scholen

2 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
4710m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
4764m

Veelgestelde vragen

Over Brugsestraat 7, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Brugsestraat 7?

De woning aan Brugsestraat 7 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €1.562.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 143% boven het buurtgemiddelde van €643.284, maar dat komt vooral doordat deze woning met 361 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in Belgisch Park (118 m²). De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een woning van dit formaat in deze buurt is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Belgisch Park scoort een 8,89 uit twee bewonersreviews. Bewoners waarderen de rust, de groene omgeving en de bereikbaarheid met het OV. Het is een gemengde buurt met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen, en er is weinig overlast.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1924. In de buurt heeft 27% van de woningen label C, en 31% heeft label A. Label C betekent dat je redelijke stookkosten kunt verwachten, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Bloemcampschool (op 4,7 km) en de Kievietschool (4,8 km). Voor voortgezet onderwijs kun je naar Corbulo Tech & Design College of Veurs Voorburg, beide op ongeveer 5,5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of bus, maar niet op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Belgisch Park stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 63 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van een normale markt.

HUIZEN010 Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.