Appartement te koop: Helfrichstraat 1K, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornAppartementenHelfrichstraat 1K

Helfrichstraat 1K

Binnenstad, Apeldoorn

€ 289.000
Buurt Binnenstad, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 351m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in de Apeldoornse Binnenstad

Dit appartement aan de Helfrichstraat 1K ligt midden in de levendige Binnenstad van Apeldoorn. Met energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €289.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Apeldoorn, die gemiddeld hoger geprijsd zijn.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een bruisende wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Zooitje ongeregeld. Veel overlast drugsgebruik en -afval. Fietsers in voetgangersgebied." De buurt Binnenstad telt ruim 6.000 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is stedelijk en levendig.

Leven in de straat

In de ochtend haal je om de hoek een brood bij de Albert Heijn (twee straten verder) of bij Boni (vijf minuten lopen). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals PCBO Koningin Wilhelmina (tien minuten lopen) en Montessori Kindcentrum Apeldoorn (ook tien minuten). De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast ruime parken en culturele voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RvE Wonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 4.446
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte4719m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteApeldoorn

Locatie

Helfrichstraat 1K, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Bouwmeester
25-06-2024
Zooitje ongeregeld.

Veel overlast drugsgebruik en -afval. Fietsers in voetgangersgebied.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.020
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad3.960
Gem. WOZ-waarde€ 261.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Deventerstraat 10
351m
Boni
Asselsestraat 101
477m
AH to go
Stationsplein 8A
596m

Scholen

79 binnen 5 km

PCBO Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 270 leerlingen
751m
Gentiaan College - Travo
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
802m
UGO verkennend vmbo
Voortgezet onderwijs · 675 leerlingen
808m

Veelgestelde vragen

Over Helfrichstraat 1K, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Helfrichstraat 1K?

De woning aan Helfrichstraat 1K in Apeldoorn heeft energielabel A.

Is €289.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €289.000 ligt 23% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€374.464). Het appartement is met 65 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 101 m². De prijs per m² is met €4.446 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.109, maar het energielabel A en de centrale ligging maken het een scherpe optie.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat het appartement zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft 57% van de koopwoningen ook label A, dus dit is gebruikelijk voor de Binnenstad.

Wat is de sfeer in de Binnenstad van Apeldoorn?

De Binnenstad is een stedelijke wijk met veel voorzieningen, maar ook met overlast. Een bewoner noemt het een 'zooitje ongeregeld' vanwege drugsgebruik en fietsers in voetgangersgebied. De wijk telt veel eenpersoonshuishoudens en is levendig, maar niet voor iedereen even rustig.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals PCBO Koningin Wilhelmina (751 m) en Montessori Kindcentrum Apeldoorn (825 m). Ook is er voortgezet onderwijs in de buurt, zoals UGO verkennend vmbo (808 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Binnenstad stonden woningen gemiddeld 81 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt is niet extreem snel.

RvE Wonen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.