Appartement te huur: Het Baken 70, Almelo
HurenAlmeloAppartementenHet Baken 70

Het Baken 70

Binnenstad Noord, Almelo

€ 1.500 p.m.
Buurt Binnenstad Noord, AlmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 307m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dit appartement aan Het Baken

Dit appartement uit 1969 is energiezuinig met label A. Met 69 m² woonoppervlak is het een compacte woning in de Binnenstad van Almelo. De huurprijs van €1.500 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Almelo.

De buurt Binnenstad Noord

De buurt Binnenstad Noord is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een centrumgebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop om de hoek (twee straten verder). Ook PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Weier is tien minuten lopen, en het Erasmus Lyceum ligt om de hoek. De gemeente Almelo biedt verder diverse voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VerhuurPro | Le Noble Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 22 p.m.
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte6816m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA
BuurtBinnenstad Noord
WijkBinnenstad
GemeenteAlmelo

Locatie

Het Baken 70, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Noord

Inwoners2.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Noord

Woningvoorraad1.382
Gem. WOZ-waarde€ 249.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Coop
Corridor 5
307m
PLUS
Bornsestraat 46-48
878m
Jumbo
Bornerbroeksestraat 79
962m

Scholen

46 binnen 5 km

Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1095 leerlingen
500m
Basisschool De Weier
Basisonderwijs · 382 leerlingen
646m
Speciale School voor Basisonderwijs De Welle
Speciaal onderwijs · 227 leerlingen
698m

Veelgestelde vragen

Over Het Baken 70, Almelo

Welk energielabel heeft Het Baken 70?

De woning aan Het Baken 70 in Almelo heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €1.500 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €1.500 ligt 36% boven het buurtgemiddelde van €1.103. In Binnenstad Noord worden 13 huurwoningen aangeboden, met een gemiddelde prijs per m² van €14. Dit appartement heeft een oppervlakte van 69 m², wat neerkomt op €21,74 per m². De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar het energielabel A en de centrale ligging kunnen dit verklaren.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Binnenstad Noord heeft een omgevingsadressendichtheid van 2.317 adressen per km², wat valt onder 'sterk stedelijk' (schaal 2 van 5). Dit betekent dat de buurt dichtbebouwd is met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool De Weier ligt op 646 meter (ongeveer 8 minuten lopen) en het Erasmus Lyceum (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen en een school voor speciaal basisonderwijs in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Almelo ligt op 0,9 km afstand, ongeveer 11 minuten lopen. Dit maakt het appartement goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat is de samenstelling van de buurt qua leeftijd?

In Binnenstad Noord wonen relatief veel 65-plussers (695) en 25-45-jarigen (650). Er zijn 165 kinderen tot 15 jaar. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5, wat wijst op veel eenpersoonshuishoudens (895).

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 307 meter (4 minuten lopen). Ook PLUS (878 m) en Jumbo (962 m) zijn op loopafstand. In totaal zijn er 23 supermarkten binnen 5 km.

VerhuurPro | Le Noble Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
VerhuurPro | Le Noble Makelaardij
verhuurpro.nl
Bekijk
VerhuurPro | Le Noble Makelaardij