Appartement te koop: Hibbertsstraat 30, Haaksbergen
KopenHaaksbergenAppartementenHibbertsstraat 30

Hibbertsstraat 30

Haaksbergen Kern-Centrum, Haaksbergen

€ 485.000
Buurt Haaksbergen Kern-Centrum, HaaksbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 278m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Haaksbergen

Dit appartement aan de Hibbertsstraat 30 ademt de sfeer van een jaren '50-woning met royale kamers en hoge plafonds. Met 167 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor deze buurt, waar vergelijkbare appartementen in Haaksbergen gemiddeld €487.500 kosten.

De buurt: Haaksbergen Kern-Centrum

De buurt Haaksbergen Kern-Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van alleenstaanden (325) en gezinnen (130 huishoudens met kinderen). De sfeer is gemoedelijk en centraal. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar bakker of krantenwinkel, want het centrum is om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op twee straten verder (278 m), en ook Aldi (334 m) en Coop (358 m) zijn dichtbij. Basisschool Op den Akker zit naast de deur (259 m). De gemeente Haaksbergen biedt een compleet voorzieningenniveau met parken, bibliotheek en restaurants op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.904
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1955
EnergielabelB
BuurtHaaksbergen Kern-Centrum
WijkHaaksbergen-kern
GemeenteHaaksbergen

Locatie

Hibbertsstraat 30, Haaksbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Haaksbergen Kern-Centrum

Inwoners1.125
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Haaksbergen Kern-Centrum

Woningvoorraad684
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Spoorstraat 30
278m
Aldi
Jonkheer Von Heijdenstraat 22
334m
Coop
Jonkheer von Heijdenstraat 21
358m

Scholen

1 binnen 5 km

Op den Akker
Basisonderwijs · 94 leerlingen
259m

Veelgestelde vragen

Over Hibbertsstraat 30, Haaksbergen

Welk energielabel heeft Hibbertsstraat 30?

De woning aan Hibbertsstraat 30 in Haaksbergen heeft energielabel B.

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs van €487.500 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €3.670, terwijl dit appartement 167 m² groot is. De prijs is marktconform, zeker gezien het energielabel B en de centrale ligging.

Hoe groot is dit appartement vergeleken met andere in de buurt?

Met 167 m² is dit appartement aanzienlijk ruimer dan het buurtgemiddelde van 133 m². Dat is 26% meer woonoppervlak, wat het een van de grotere opties maakt in Haaksbergen Kern-Centrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label B, dus dit appartement zit aan de bovenkant van het gemiddelde. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label C of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Op den Akker ligt op 259 meter afstand, dus om de hoek. Andere basisscholen zoals Sint Jozef Basisschool en Openbare Basisschool De Berkel zijn verder weg (ruim 5 km). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 0,8 km.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,4 km afstand, dus niet direct in de buurt. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar de buurt is centraal gelegen met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1955 met een woonoppervlak van 167 m². Het energielabel is B. De woning is te koop voor €485.000 en wordt aangeboden via Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen.

Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen
huispedia.nl
Bekijk
Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen