Appartement te koop: Sterrebosstraat 46, Haaksbergen
KopenHaaksbergenAppartementenSterrebosstraat 46

Sterrebosstraat 46

Haaksbergen Kern-Centrum, Haaksbergen

€ 785.000
Buurt Haaksbergen Kern-Centrum, HaaksbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 166m²
25% groter dan gemiddeld in de buurt
Coop op 56m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Haaksbergen

Dit appartement aan de Sterrebosstraat 46 in Haaksbergen is een verrassing: 166 m² woonoppervlak, verdeeld over één laag, met energielabel A. Het bouwjaar 2009 betekent moderne isolatie en een lage energierekening. De vraagprijs van €785.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale oppervlakte en de centrale ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Haaksbergen ligt lager, maar dit exemplaar is ook een stuk groter.

De buurt: Haaksbergen Kern-Centrum

De buurt Haaksbergen Kern-Centrum is een levendige wijk met 1125 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens (325) en ook gezinnen met kinderen (130). De woningvoorraad bestaat voor 37% uit eengezinswoningen, de rest zijn appartementen. De stedelijkheid is matig (omgevingsadressendichtheid 1501), dus je hebt voorzieningen binnen handbereik maar geen stadse drukte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

De Sterrebosstraat ligt in het hart van Haaksbergen. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die op 56 meter zit, letterlijk om de hoek. Ook de Aldi (87 meter) en Albert Heijn (361 meter) zijn op loopafstand. Voor kinderen is basisschool Op den Akker twee straten verder (337 meter). De bibliotheek en het park zijn tien minuten lopen. De gemeente Haaksbergen biedt een compleet voorzieningenniveau voor een kleine stad.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ten Hag makelaars Hengelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 4.729
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte1710m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtHaaksbergen Kern-Centrum
WijkHaaksbergen-kern
GemeenteHaaksbergen

Locatie

Sterrebosstraat 46, Haaksbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Haaksbergen Kern-Centrum

Inwoners1.125
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Haaksbergen Kern-Centrum

Woningvoorraad684
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Jonkheer von Heijdenstraat 21
56m
Aldi
Jonkheer Von Heijdenstraat 22
87m
Albert Heijn
Spoorstraat 30
361m

Scholen

1 binnen 5 km

Op den Akker
Basisonderwijs · 94 leerlingen
337m

Veelgestelde vragen

Over Sterrebosstraat 46, Haaksbergen

Welk energielabel heeft Sterrebosstraat 46?

De woning aan Sterrebosstraat 46 in Haaksbergen heeft energielabel A.

Is €785.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €785.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€457.625) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €487.500. Maar dit appartement is met 166 m² ook 25% groter dan het buurtgemiddelde van 133 m². De prijs per m² (€4.729) ligt boven het gemiddelde van €3.670, maar energielabel A en bouwjaar 2009 rechtvaardigen een premium. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Er zijn geen buslijnen in de data vermeld, maar in het centrum van Haaksbergen rijden stadsbussen. Voor OV-gebruik ben je aangewezen op de bus naar Enschede of Hengelo.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 2009?

Een appartement uit 2009 is relatief modern. De bouwtechnische staat is doorgaans goed, met degelijke isolatie en installaties. Het energielabel A bevestigt dat. Je kunt nog jaren vooruit zonder grote investeringen, maar het is altijd verstandig om bij bezichtiging te letten op de staat van de keuken, badkamer en eventuele installaties.

Hoeveel appartementen staan er te koop in de buurt?

In de buurt Haaksbergen Kern-Centrum staan op dit moment 2 koopwoningen te koop, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €487.500, met een bandbreedte van €450.000 tot €525.000. Dit appartement valt dus buiten die range, maar is ook aanzienlijk groter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Op den Akker ligt op 337 meter, goed beloopbaar. Andere basisscholen zoals Sint Jozef en De Marcellinus zijn verder weg (5-6 km). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 0,8 km. Er is ook een kinderdagverblijf op 0,7 km.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Met 1125 inwoners is het redelijk druk, maar de omgevingsadressendichtheid van 1501 duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een levendige, centrale wijk met veel voorzieningen op loopafstand.