Appartement te koop: Hondsrugweg 19R3, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenHondsrugweg 19R3

Hondsrugweg 19R3

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 412.992
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Amsterdam-Zuidoost

Dit appartement uit 2021 ligt in een moderne wijk van Amsterdam-Zuidoost, waar hoogbouw en groen elkaar afwisselen. Met 61 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar slim ingedeelde woning. De vraagprijs van €412.992 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een vergelijking.

Buurt Amstel III deel A/B-Noord

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is een jonge wijk, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd rond de 30 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt staat bekend om zijn moderne uitstraling en nabijheid van werkgelegenheid. Lees meer over de buurt Amstel III deel A/B-Noord.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel een broodje bij de AH to go, die om de hoek zit. Voor de wekelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar de Lidl of Jumbo. Kinderen gaan naar IKC Metropool, een basisschool op twee straten verder. Ook de Amsterdam International Community School is vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DWE Nieuwbouw Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 412.992
Prijs per m²€ 6.770
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte1223m²
Bouwjaar2021
BuurtAmstel III deel A/B-Noord
WijkAmstel III/Bullewijk
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hondsrugweg 19R3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
727m
Lidl
Bijlmerplein 94
993m
Jumbo
Markelerbergpad 1
1182m

Scholen

70 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
158m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
865m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
1067m

Veelgestelde vragen

Over Hondsrugweg 19R3, Amsterdam

Is €412.992 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €412.992 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 61 m² in Amsterdam-Zuidoost. In de buurt zijn recent geen vergelijkbare koopwoningen verkocht, dus het is lastig een exacte marktprijs te bepalen. Nieuwbouwappartementen in Amsterdam hebben over het algemeen een prijsniveau dat past bij de stedelijke ligging en moderne afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed verbonden met de rest van Amsterdam en omgeving.

Wat voor soort buurt is Amstel III deel A/B-Noord?

Het is een moderne, stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen, allemaal gebouwd na 2010. De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen, zoals supermarkten, scholen en horeca, allemaal op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Metropool ligt op 158 meter. Ook de Amsterdam International Community School (voortgezet onderwijs) is op 865 meter bereikbaar. Andere basisscholen zoals Achtsprong en De Rozemarn zijn binnen vijftien minuten lopen.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt kent een totaal van 415 misdrijven, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid, wat vaak samengaat met een hoger aantal geregistreerde incidenten. Voor een preciezer beeld kun je lokale politiecijfers raadplegen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat de woning in 2021 is gebouwd, voldoet deze aan de huidige bouwvoorschriften voor nieuwbouw, wat doorgaans een gunstig energielabel (A of B) betekent. Dit zorgt voor lagere stookkosten in vergelijking met oudere woningen.