Appartement te koop: Johan Hofmanstraat 342, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenJohan Hofmanstraat 342

Johan Hofmanstraat 342

Zuidwestkwadrant-Zuid, Amsterdam

€ 485.000
Buurt Zuidwestkwadrant-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 326m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een rustige buurt

Dit appartement uit 2009 voelt ruim en licht, met 96 vierkante meter woonoppervlak. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

De buurt Zuidwestkwadrant-Zuid

De buurt Zuidwestkwadrant-Zuid is een gemengde wijk met veel voorzieningen. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 6,6. Een bewoner zegt: 'Voldoende/gemiddeld, het is niet het beste, maar ook niet fantastisch. Gewoon normaal.' Een ander noemt: 'Er zijn zo vaak bommen en explosie. En veel rommel gegooid op de grond.' De buurt telt 6200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (326 meter) of de Lidl twee straten verder (562 meter). Ook de Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Odyssee (343 meter) of Basisschool de Wereldburger (409 meter). De gemeente Amsterdam biedt volop stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Lokatio B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 5.052
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte3564m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtZuidwestkwadrant-Zuid
WijkOsdorp-Midden
GemeenteAmsterdam

Locatie

Johan Hofmanstraat 342, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

7.3
ANTON
31-03-2025
Hoofdkwartier hamas

Bijna geen nederlandse winkels...alles moslim grotendeels Op tussenmeer 85 bevindt zich kraakpand pro Palestine...terwijl er alles aan wordt gedaan in de buurt om het mooi te maken Het pand is volop gevuldt met Palestine vlaggen en haatteksten We willen meer nederlandse winkels erbij... Voor de rest...mooie omgeving om te wandelen en te fietsen Aan alle kanten zo in de stad en alles goed bereikbaar Alle winkels aanwezig

7.6
Peter
28-12-2024
Voldoende

Voldoende/gemiddeld (niet slecht, maar ook niet fantastisch. Gewoon normaal), het is niet het beste, maar dat is geen enkele buurt er kunnen altijd dingen veranderen/verbeterd worden. Tal aan onderwijsmogelijkheden, supermarkten zoals de Albert Heijn en de jumbo, wat verder (15 min lopend) zit er ook het centrum met allerlei andere voorzieningen zoals winkels supermarkten ijswinkels restaurants etc. Vele speeltuinen dus echt familie vriendelijk. Wel moet ik toegeven dat er weinig parkeermogelijkheid is mogelijk door deze voorzieningen. Hygiene kan ook wat beter er zit vaak wel wat rotzooi op de grond wat daar niet thuis hoort zoals blikjes etc. Huisvesting er zijn veel woningen en huizen in de buurt te vinden ook met persoonlijke en gezamenlijke garages dus echt helemaal top

5.1
Nadia
10-12-2024
Kan beter

Er zijn zo vaak bommen en explosie. En veel rommel gegooid op de grond. Steeds ruzie. Veel jongeren met fitbikes. Bijna aangerijden

6.3
JF
09-12-2024
Gecombineerd

Verschillend. Ik kan het niet met 1 woord beschrijven omdat het op sommige gebieden gewoon heel erg met elkaar verschilt met het ander. Het ene aspect is simpelweg wat minder goed, er is bijv heel weinig parkeergelegenheid. Andere gebieden is het weer heel top alles ligt in de buurt, veel is op loopafstand, denk aan scholen, supermarkten, centrum, restaurants etc. Dat er weinig groen is, is niet zo gek als je woont in een wijk. Hygiëne kan ook wat beter vind ik, er zijn veel dingen altijd op de straat terwijl er gewoon een prullenbak 1 meter er van verwijderd staat

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwestkwadrant-Zuid

Inwoners6.200
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidwestkwadrant-Zuid

Woningvoorraad2.527
Gem. WOZ-waarde€ 425.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
326m
Lidl
Tussen Meer 319
562m
Jumbo
Pieter Calandlaan 808
600m

Scholen

96 binnen 5 km

Yuverta vmbo Amsterdam-West
Voortgezet onderwijs · 271 leerlingen
229m
De Odyssee
Basisonderwijs · 415 leerlingen
343m
Basisschool de Wereldburger
Basisonderwijs · 457 leerlingen
409m

Veelgestelde vragen

Over Johan Hofmanstraat 342, Amsterdam

Welk energielabel heeft Johan Hofmanstraat 342?

De woning aan Johan Hofmanstraat 342 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€486.881) en boven de mediaan (€400.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter is €5.658, terwijl dit appartement uitkomt op €5.052 per m². Dat is relatief gunstig. De woning is 96 m², groter dan het buurtgemiddelde van 87 m². De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn 328 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 6.200. Bewoners noemen in reviews overlast van rommel op straat en incidenten met explosies. Een bewoner zegt: 'Er zijn zo vaak bommen en explosie. En veel rommel gegooid op de grond.' Een ander vindt het 'voldoende/gemiddeld'. Het is een gemengd beeld.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 600 meter vind je Albert Heijn, Lidl en Jumbo. Ook zijn er meerdere basisscholen, zoals De Odyssee (343 m) en Basisschool de Wereldburger (409 m). Een restaurant zit op 200 meter, een park op 200 meter. Het treinstation is 4 km verderop.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 47,1% van de koopwoningen label A en 35,3% label A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten.

Hoe is de parkeersituatie in de buurt?

Een bewoner geeft aan dat er weinig parkeermogelijkheid is, mogelijk door de vele voorzieningen. Er zijn wel woningen met persoonlijke en gezamenlijke garages.

Is dit een geschikte buurt voor gezinnen?

De buurt heeft veel speeltuinen en wordt als 'familie vriendelijk' omschreven door een bewoner. Er zijn 965 huishoudens met kinderen en diverse basisscholen op loopafstand. Wel zijn er klachten over overlast van jongeren met fitbikes.

Lokatio B.V.