Appartement te koop: Johannes Camphuijsstraat 164, 'S-Gravenhage
10 uur geleden ontdekt
KopenDen HaagAppartementenJohannes Camphuijsstraat 164

Johannes Camphuijsstraat 164

Bezuidenhout-Oost, Den Haag

€ 469.000
Buurt Bezuidenhout-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
SPAR op 186m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in Bezuidenhout-Oost

Dit appartement aan de Johannes Camphuijsstraat ademt de sfeer van een oude Haagse buurt. De woning uit 1914 heeft een oppervlakte van 85 m² en is te koop voor €469.000. De prijs ligt iets boven het gemiddelde in de buurt, maar past bij de vraag naar appartementen in Den Haag.

De buurt: Bezuidenhout-Oost

Bezuidenhout-Oost is een rustige, groene wijk met veel jonge huishoudens. Twee bewoners geven de buurt een 7,94: 'Amazing neighbourhood, it's quiet' en 'Gezellig, goede buurt'. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, en de buurt kent een mix van koop- en huurwoningen. De buurt Bezuidenhout-Oost is populair vanwege de nabijheid van het centrum en het Haagse Bos.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (186 m) of de Hoogvliet (354 m). Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute (ruim een kilometer verderop) of naar het voortgezet onderwijs op het Corbulo Tech & Design College. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via DOEN NVM Makelaars & Taxateurs op Funda en ook via hun eigen website. Het energielabel staat niet in de advertentie, dus dat is iets om na te vragen bij de makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 5.518
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte97m²
Bouwjaar1914
EnergielabelD
BuurtBezuidenhout-Oost
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Johannes Camphuijsstraat 164, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.5
Gianni Torrisi
22-02-2026
Amazing neighbourhood

Love it, its quiet 

7.4
S
22-10-2023
Gezellig

Goede buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Inwoners9.420
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Woningvoorraad5.302
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

78 binnen 5 km

SPAR
Stuyvesantplein 56-59
186m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
354m
Albert Heijn
Theresiastraat 182
409m

Scholen

29 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1217m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1438m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1574m

Veelgestelde vragen

Over Johannes Camphuijsstraat 164, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Johannes Camphuijsstraat 164?

De woning aan Johannes Camphuijsstraat 164 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €469.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €469.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Bezuidenhout-Oost (€485.282) en de mediaan (€427.500). De gemiddelde prijs per m² is €5.302, wat bij 85 m² neerkomt op €450.670. De prijs is dus aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk voor een appartement in deze buurt.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Oost om in te wonen?

Bezuidenhout-Oost is een rustige, groene buurt met veel jonge bewoners. Uit twee beoordelingen blijkt dat bewoners de rust en gezelligheid waarderen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 4.261), maar voelt door de vele bomen en het nabijgelegen Haagse Bos toch ruimtelijk aan.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten: SPAR (186 m), Hoogvliet (354 m) en Albert Heijn (409 m). Ook zijn er basisscholen en voortgezet onderwijs binnen 1,5 km. Het treinstation ligt op 1 km afstand, en er zijn diverse restaurants en een park op 300-400 meter.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 31% van de woningen label A, 17% label B en 24% label C. Omdat het bouwjaar 1914 is, is de kans groot dat het label lager is, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 85 m² is het aannemelijk dat het om een 3- of 4-kamerappartement gaat, maar dit is niet bevestigd. Neem contact op met de makelaar voor de exacte indeling.

Is er een tuin of balkon?

De advertentie vermeldt geen tuin of balkon. Vraag dit na bij de makelaar.

DOEN NVM Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
DOEN NVM Makelaars & Taxateurs
doenmakelaars.com
Bekijk