Appartement te koop: Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs
KopenLansingerlandAppartementenJulianastraat 2E

Julianastraat 2E

Berkel Dorp, Lansingerland

€ 539.000
Buurt Berkel Dorp, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Berkel Dorp

Dit appartement aan de Julianastraat 2E in Berkel En Rodenrijs ademt rust en ruimte. Met 112 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. Het bouwjaar 2005 zorgt voor moderne afwerking en een frisse uitstraling. De vraagprijs van €539.000 is marktconform voor appartementen in Lansingerland.

De buurt: Berkel Dorp

Berkel Dorp is een levendige dorpsbuurt met een mix van inwoners. De bevolking telt 1590 mensen, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers (510). Er zijn 205 huishoudens met kinderen en 250 zonder. De sfeer is gemoedelijk en dorps. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt Berkel Dorp biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Hoogvliet en Aldi, die om de hoek liggen op 199 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand (224 meter). Voor de kleintjes zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Rooms Katholieke Basisschool Het Baken op 398 meter en Basisschool De Klipper op 459 meter. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonadviseur aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 539.000
Prijs per m²€ 4.813
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte344m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtBerkel Dorp
WijkBerkel
GemeenteLansingerland

Locatie

Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkel Dorp

Inwoners1.590
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
199m
Aldi
Molenwerfstraat 27
199m
Albert Heijn
Westerwater 2
224m

Scholen

70 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 544 leerlingen
398m
Basisschool De Klipper
Basisonderwijs · 718 leerlingen
459m
CBS Prins Johan Friso
Basisonderwijs · 328 leerlingen
459m

Veelgestelde vragen

Over Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Julianastraat 2E?

De woning aan Julianastraat 2E in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A.

Is €539.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €539.000 voor een appartement van 112 m² met energielabel A uit 2005 in Berkel Dorp is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een ruime woning met een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Berkel Dorp?

Berkel Dorp is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 6,9 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op een bus of fiets. De omgevingsadressendichtheid is 1968, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten zoals Hoogvliet, Aldi en Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook zijn er meerdere basisscholen, waaronder Rooms Katholieke Basisschool Het Baken en Basisschool De Klipper. Voor de dagelijkse boodschappen en schoolgang hoef je de auto niet te pakken.

Is het appartement geschikt voor een gezin?

Met 112 m² woonoppervlak en energielabel A is dit appartement zeker geschikt voor een klein gezin. De buurt heeft 205 huishoudens met kinderen, dus er zijn speelplekken en scholen in de buurt. Houd er rekening mee dat het een appartement is, dus geen tuin of eigen grond.

Hoe oud is het appartement en wat is de staat van onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 2005, dus relatief modern. Met energielabel A is het goed geïsoleerd en zuinig. Vraag de verkoper naar eventuele onderhoudsrapporten.

Wat is de samenstelling van de buurt?

Berkel Dorp heeft 1590 inwoners, met een mix van leeftijden. Opvallend is het hoge aantal 65-plussers (510). Er zijn 345 eenpersoonshuishoudens en 205 huishoudens met kinderen. De buurt is rustig en dorps, met veel voorzieningen op loopafstand.