Appartement te koop: Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs
Onder bod
KopenLansingerlandAppartementenJulianastraat 2E

Julianastraat 2E

Berkel Dorp, Lansingerland

€ 499.000
Buurt Berkel Dorp, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 170m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Berkel Dorp

Dit appartement aan de Julianastraat in Berkel En Rodenrijs heeft een prettige, lichte indeling en een energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 101 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2005 is het een moderne woning. De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor appartementen in Lansingerland.

De buurt: Berkel Dorp

Berkel Dorp is een rustige, groene buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 1590 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. De buurt heeft een dorps karakter en is goed onderhouden. Bekijk meer over de buurt Berkel Dorp.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Hoogvliet of Aldi, beide om de hoek. Ook de Albert Heijn is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Het Baken en Basisschool De Klipper, beide op loopafstand. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende groen en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonadviseur Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 4.941
Woonoppervlakte101m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
WijkBerkel

Locatie

Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkel Dorp

Inwoners1.590
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Berkel Dorp

Woningvoorraad695
Gem. WOZ-waarde€ 369.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
170m
Aldi
Molenwerfstraat 27
170m
Albert Heijn
Westerwater 2
206m

Scholen

69 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 544 leerlingen
414m
IKC Cadans Berkel
Basisonderwijs · 28 leerlingen
457m
De Parel
Basisonderwijs · 138 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Julianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Julianastraat 2E?

De woning aan Julianastraat 2E in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A.

Is €499.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor een appartement van 101 m² met energielabel A en bouwjaar 2005 in Berkel Dorp. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 6,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor lange reizen. Binnen de buurt zijn de meeste voorzieningen op loopafstand.

Zijn er voldoende winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Hoogvliet, Aldi en Albert Heijn. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, waaronder Rooms Katholieke Basisschool Het Baken en Basisschool De Klipper.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten en een beter wooncomfort.

Hoe veilig is de buurt?

In Berkel Dorp zijn er 161 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op een gemiddeld aantal voor een buurt van deze omvang. Het is een rustige woonwijk.

Is er een park of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,4 km afstand, dus op loopafstand. Ook de bibliotheek en restaurants zijn dichtbij.

Woonadviseur Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Berkel Dorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJulianastraat 2E, Berkel En Rodenrijs
Bekijk