Appartement te huur: Kanaalstraat 8-2, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenKanaalstraat 8-2

Kanaalstraat 8-2

Cremerbuurt-Oost, Amsterdam

€ 4.500 p.m.
Buurt Cremerbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 209m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Cremerbuurt-Oost

Dit appartement aan de Kanaalstraat ademt de sfeer van de oude Amsterdamse school: hoge plafonds, grote ramen en een klassieke indeling. Met 50 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in de bruisende wijk maakt veel goed. De huurprijs van €4.500 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €3.139. Het aanbod van appartementen in Amsterdam is divers, maar dit exemplaar valt op door zijn karakter.

De buurt: Cremerbuurt-Oost

De Cremerbuurt-Oost is een levendige stadswijk met veel jonge alleenstaanden en stellen. Van de 2.290 inwoners woont een groot deel alleen, en de sfeer is kosmopolitisch. De buurt Cremerbuurt-Oost staat bekend om zijn mix van culturen en de vele eetgelegenheden om de hoek. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een dichtbevolkte, stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 209 meter, of de SPAR op 338 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum De Kinkerbuurt op 214 meter en Basisschool Het Winterkoninkje op 371 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen, van parken tot openbaar vervoer.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bloomstone Real Estate op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.500 p.m.
Prijs per m²€ 90 p.m.
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte128m²
Bouwjaar1901
BuurtCremerbuurt-Oost
WijkHelmersbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kanaalstraat 8-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-Oost

Inwoners2.290
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-Oost

Woningvoorraad1.353
Gem. WOZ-waarde€ 618.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

155 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
209m
SPAR
Kinkerstraat 252H-254H
338m
Albert Heijn
Overtoom 454H
461m

Scholen

207 binnen 5 km

Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
214m
Basisschool Het Winterkoninkje 2e Montessori-School
Basisonderwijs · 377 leerlingen
371m
Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalstraat 8-2, Amsterdam

Is de huurprijs van €4.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €4.500 ligt 43% boven het buurtgemiddelde van €3.139. De gemiddelde huurprijs per m² in de Cremerbuurt-Oost is €48,85, terwijl dit appartement uitkomt op €90 per m². Het is dus aan de hoge kant, maar de woning is ook kleiner dan gemiddeld (50 m² versus 74 m²).

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Cremerbuurt-Oost worden gemiddeld in 9 dagen verhuurd. Dat is snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. Er zijn op dit moment 9 huurwoningen beschikbaar in de buurt.

Wat is de sfeer in de Cremerbuurt-Oost?

De Cremerbuurt-Oost is een zeer stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Veel inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een levendig karakter met veel restaurants en winkels op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum De Kinkerbuurt (214 meter) en Basisschool Het Winterkoninkje (371 meter). Voor voortgezet onderwijs is Huygens College op 489 meter een optie.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog, wat duidt op een goed OV-netwerk.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1901, met een woonoppervlak van 50 m². Het is een huurwoning, geen corporatiewoning. De woning heeft een klassieke uitstraling met hoge plafonds, typisch voor de Amsterdamse school.

Bloomstone Real Estate
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.