Appartement te huur: Kapelstraat 127A, Emmen
HurenEmmenAppartementenKapelstraat 127A

Kapelstraat 127A

Emmen-Centrum, Emmen

€ 925 p.m.
Buurt Emmen-Centrum, EmmenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 303m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in het centrum van Emmen

Dit appartement aan de Kapelstraat 127A in Emmen-Centrum is een mooie kans voor wie in het hart van de stad wil wonen. Met energielabel A is het een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De huurprijs van €925 is scherp vergeleken met het gemiddelde van €1.019 in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Emmen.

Emmen-Centrum: levendig en centraal

De buurt Emmen-Centrum telt zo'n 4.660 inwoners en is een mix van jong en oud, met veel 65-plussers. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt heeft een levendig karakter. Meer over de buurt lees je op de pagina over Emmen-Centrum.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, om de hoek op 300 meter. Ook Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool 't Eenspan, twee straten verder. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Esdal College en Hondsrug College op tien minuten lopen. De gemeente Emmen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Startbox Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte1837m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
Buurt Emmen-Centrum
GemeenteEmmen

Locatie

Kapelstraat 127A, Emmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmen-Centrum

Inwoners4.660
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmen-Centrum

Woningvoorraad2.995
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Ekoplaza
Wilhelminastraat 50a
303m
Albert Heijn
Baander 165
501m
Dirk
Willinkplein 38
522m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Basisschool 't Eenspan
Basisonderwijs · 225 leerlingen
380m
De Atlas
Speciaal onderwijs · 72 leerlingen
531m
Esdal College Locatie Oosterstraat
Voortgezet onderwijs · 1115 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Kapelstraat 127A, Emmen

Welk energielabel heeft Kapelstraat 127A?

De woning aan Kapelstraat 127A in Emmen heeft energielabel A.

Is €925 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €925 ligt onder het gemiddelde van €1.019 en de mediaan van €1.025 in de buurt. Met 69 m² en energielabel A is de prijs per m² (€13,41) ook lager dan het buurtgemiddelde van €15,96. Het is daarmee een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement in het centrum.

Hoe snel worden woningen in Emmen-Centrum verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd, wat aangeeft dat er een actieve markt is. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de buurt Emmen-Centrum voor een wijk?

Emmen-Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen, zoals winkels, scholen en horeca. Het is een gemengde wijk met zowel jonge als oudere bewoners. De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt heeft een levendig karakter.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Ekoplaza ligt op 300 meter, Albert Heijn op 500 meter en Dirk op 522 meter. Ook Jumbo en Boni zijn binnen een kwartier lopen te bereiken.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Emmen ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit zorgt voor lagere stookkosten en een beter wooncomfort.

Startbox Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.