Appartement te koop: Karel Doormanlaan 245, Zoetermeer
Verkocht onder voorbehoud
KopenZoetermeerAppartementenKarel Doormanlaan 245

Karel Doormanlaan 245

Dorp, Zoetermeer

€ 325.000
Buurt Dorp, ZoetermeerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het hart van Zoetermeer

Dit appartement aan de Karel Doormanlaan combineert de rust van een groene laan met de levendigheid van het centrum. Met 75 m² woonoppervlak en energielabel C is het een solide basis voor wie houdt van een centrale plek. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een appartementen in Zoetermeer van deze omvang.

Buurt Dorp: gezellig en centraal

De buurt Dorp in Zoetermeer is een levendige wijk met een mix van winkels, horeca en groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super gezellige buurt met de winkels en de horeca." De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met een evenwichtige leeftijdsopbouw en veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Ekoplaza of Hoogvliet. Ook basisscholen zoals De Vijverburgh en de Paulusschool zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op tien minuten lopen, en de gemeente Zoetermeer biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Schieland Borsboom NVM Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 4.333
Woonoppervlakte75m²
Bouwjaar1963
EnergielabelC
BuurtDorp
GemeenteZoetermeer

Locatie

Karel Doormanlaan 245, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
cohen
10-07-2025
super gezellige buurt

Super gezellige buurt met de winkels en de horeca

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp

Inwoners5.100
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Dorp

Woningvoorraad2.616
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen34%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Ekoplaza
Pilatusdam 15
690m
Hoogvliet
Dorpsstraat 88
949m
Aldi
Leidsewallen 26
1079m

Scholen

68 binnen 5 km

Picasso Lyceum
Voortgezet onderwijs · 610 leerlingen
837m
Praktijkcollege Zoetermeer
Voortgezet onderwijs · 259 leerlingen
916m
Basisschool De Vijverburgh
Basisonderwijs · 201 leerlingen
973m

Veelgestelde vragen

Over Karel Doormanlaan 245, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Karel Doormanlaan 245?

De woning aan Karel Doormanlaan 245 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is €325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €325.000 ligt iets onder het gemiddelde van €340.000 in de buurt, maar boven de mediaan van €300.000. Met 75 m² komt dat neer op €4.333 per m², wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.296 per m². De prijs is daarmee marktconform voor een appartement van deze omvang in Dorp.

Hoe is de buurt Dorp om in te wonen?

Dorp is een centraal gelegen buurt met veel voorzieningen. Bewoners waarderen de gezelligheid en de mix van winkels en horeca. De buurt heeft een gevarieerde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is er levendig, maar door de ligging aan de Karel Doormanlaan heb je ook rust.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt heeft 20% van de woningen label A+, 10% label B en 20% label C, dus dit appartement zit in de middenmoot.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Ekoplaza (690 m) en Hoogvliet (949 m). Ook basisscholen zoals De Vijverburgh en de Paulusschool zijn binnen een kilometer te vinden. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Picasso Lyceum of Praktijkcollege Zoetermeer.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zoetermeer ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Dorp werden afgelopen periode 62 woningen verkocht met een gemiddelde verkooptijd van 42 dagen. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde over alle woningtypen gaat.

Schieland Borsboom NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Schieland Borsboom NVM Makelaars
schielandborsboom.nl
Bekijk
Schieland Borsboom NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Dorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKarel Doormanlaan 245, Zoetermeer
Bekijk