Appartement te koop: Keizersgracht 515K, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenKeizersgracht 515K

Keizersgracht 515K

Spiegelbuurt, Amsterdam

€ 750.000
Buurt Spiegelbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 349m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Keizersgracht

Dit appartement aan de Keizersgracht ademt de sfeer van de Amsterdamse grachtengordel. Met 67 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een monumentaal pand uit 1909. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Spiegelbuurt

De Spiegelbuurt is een chique buurt in het hart van de grachtengordel, met veel cultureel erfgoed en chique winkels. De buurt Spiegelbuurt telt zo'n 890 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens. Het is een rustige, veilige buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn om de hoek, op 349 meter. Ook zijn er twee AH to go's in de buurt. Voor kinderen is er basisonderwijs op loopafstand, zoals IKC De Kleine Reus op 508 meter. Het Barlaeus Gymnasium is een bekende middelbare school op 427 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DSTRCT Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 11.194
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte879m²
Bouwjaar1909
EnergielabelA
BuurtSpiegelbuurt
WijkGrachtengordel-Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Keizersgracht 515K, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spiegelbuurt

Inwoners890
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Spiegelbuurt

Woningvoorraad614
Gem. WOZ-waarde€ 980.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

155 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijzelstraat 113
349m
AH to go
Leidsestraat 106 108
387m
AH to go
Reguliersbreestraat 22A
417m

Scholen

215 binnen 5 km

Barlaeus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 806 leerlingen
427m
IKC De Kleine Reus
Basisonderwijs · 372 leerlingen
508m
14e Montessorischool De Jordaan
Basisonderwijs · 372 leerlingen
755m

Veelgestelde vragen

Over Keizersgracht 515K, Amsterdam

Welk energielabel heeft Keizersgracht 515K?

De woning aan Keizersgracht 515K in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een appartement van 67 m² met energielabel A aan de Keizersgracht. In de Spiegelbuurt ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen rond de €965.000, maar dat is inclusief grotere panden. Dit appartement is kleiner en daardoor lager geprijsd, wat het een eerlijke prijs maakt.

Hoe is de buurt Spiegelbuurt om in te wonen?

De Spiegelbuurt is een rustige, chique buurt in de grachtengordel met veel culturele voorzieningen en winkels. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen op loopafstand zijn. Het is een veilige buurt met een laag aantal misdrijven.