Appartement te huur: Keizersgracht 820C, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenKeizersgracht 820C

Keizersgracht 820C

Amstelveldbuurt, Amsterdam

€ 3.750 p.m.
Buurt Amstelveldbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 226m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de gracht, met energielabel A

Dit appartement aan de Keizersgracht combineert de allure van de grachtengordel met een uitstekend energielabel. Met 48 m² woonoppervlak is het compact maar efficiënt ingedeeld. De huurprijs van €3.750 is aan de hoge kant voor de buurt, maar past bij de locatie en het energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Amstelveldbuurt

De buurt Amstelveldbuurt is een rustige, groene oase midden in de stad. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt kent een hoog voorzieningenniveau.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Albert Heijn of SPAR, beide op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals ASVO en Dr. E. Boekmanschool, ook op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en uitgaansgelegenheden.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VVA Amsterdam, Amsterdam Housing en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.750 p.m.
Prijs per m²€ 78 p.m.
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1905
EnergielabelA
BuurtAmstelveldbuurt
WijkGrachtengordel-Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Keizersgracht 820C, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstelveldbuurt

Inwoners1.580
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstelveldbuurt

Woningvoorraad956
Gem. WOZ-waarde€ 979.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Utrechtsestraat 17
226m
SPAR
Nieuwe Kerkstraat 65
278m
Albert Heijn
Frederiksplein 1
339m

Scholen

209 binnen 5 km

ASVO
Basisonderwijs · 319 leerlingen
334m
Dr. E. Boekmanschool
Basisonderwijs · 388 leerlingen
618m
IKC De Kleine Reus
Basisonderwijs · 372 leerlingen
690m

Veelgestelde vragen

Over Keizersgracht 820C, Amsterdam

Welk energielabel heeft Keizersgracht 820C?

De woning aan Keizersgracht 820C in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €3.750 een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €3.750 is precies de mediaanprijs voor huurwoningen in de Amstelveldbuurt. De gemiddelde huurprijs in de buurt is €3.650, dus deze woning zit aan de bovenkant van de markt. De prijs per vierkante meter is met €78,13 hoger dan het buurtgemiddelde van €67,60, wat de premium locatie en het energielabel A weerspiegelt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Amstelveldbuurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze populaire buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?