Appartement te koop: Keizerstraat 297, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenKeizerstraat 297

Keizerstraat 297

Oud Scheveningen, Den Haag

€ 495.000
Buurt Oud Scheveningen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 23m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement in Oud Scheveningen ademt de sfeer van een oude vissersbuurt. Het is gebouwd in 1905 en heeft een oppervlakte van 47 m². Met energielabel B is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt rond de €527.500.

Buurt Oud Scheveningen

Oud Scheveningen is een levendige buurt met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,3. Een bewoner noemt het een 'leuke volksbuurt' en 'fijn wonen in kinderrijke buurt'. Een ander zegt: 'Het is een gezellige buurt en we zijn er altijd voor elkaar'. De buurt Oud Scheveningen telt zo'n 2955 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.

Leven in de straat

De Keizerstraat is een levendige straat in het hart van Scheveningen. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die letterlijk naast de deur zit op 23 meter. Ook Hoogvliet en Aldi zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute en Bloemcampschool, beide op ruim een kwartier lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SQM Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 10.532
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte79m²
Bouwjaar1905
EnergielabelB
BuurtOud Scheveningen
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Keizerstraat 297, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
Johan O.
08-02-2026
Leuke volksbuurt

Fijn wonen in kinderrijke buurt

7.6
Firaaz
04-09-2023
Het is een gezellige buurt en we zijn er altijd voor eklaar

Het is ecgt de beste buurt ever je kan alles doen en de mensen zijn ook zo aardig je kan veel buiten doen of naar de stad gaan

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Scheveningen

Inwoners2.955
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud Scheveningen

Woningvoorraad1.689
Gem. WOZ-waarde€ 331.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

52 binnen 5 km

Albert Heijn
Keizerstraat 342
23m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
219m
Aldi
Westduinweg 1245
433m

Veelgestelde vragen

Over Keizerstraat 297, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Keizerstraat 297?

De woning aan Keizerstraat 297 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €495.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €495.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €497.500 voor koopwoningen in Oud Scheveningen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.702, wat voor dit appartement van 47 m² neerkomt op circa €10.532 per m². Dat is aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde, maar de kleine oppervlakte verklaart de absolute prijs. Vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €388.889 is de vraagprijs aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Oud Scheveningen om in te wonen?

Oud Scheveningen wordt door bewoners gewaardeerd met een 7,3. Het is een kinderrijke buurt met een gemoedelijke sfeer. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de bevolking is divers. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 3996), wat betekent dat er veel voorzieningen en levendigheid zijn. Wel is het aantal misdrijven met 130 relatief hoog, maar dat past bij een stedelijke omgeving.

Wat is de staat van het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 25% van de woningen een A+ label, 50% label C en 25% label D of lager. Label B is dus beter dan gemiddeld in de buurt. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn zit op 23 meter, Hoogvliet op 219 meter en Aldi op 433 meter. Voor scholen moet je iets verder: basisscholen zoals De Parachute en Bloemcampschool liggen op ruim 5 km afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de fiets of auto goed te doen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de fiets of een kwartier met de bus. Oud Scheveningen is niet direct per trein bereikbaar, maar er zijn busverbindingen naar Den Haag Centraal.