Appartement te huur: Klein Heiligland 73, Haarlem
HurenHaarlemAppartementenKlein Heiligland 73

Klein Heiligland 73

Heiliglanden, Haarlem

€ 1.975 p.m.
Buurt Heiliglanden, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 170m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in hartje Haarlem

Dit appartement aan het Klein Heiligland combineert historische charme met modern wooncomfort. Met energielabel A en een oppervlakte van 60 m² is het een zuinige en praktische woning in de Oude Stad. De huurprijs van €1.975 is aan de hoge kant, maar past bij de centrale ligging en het hoge energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Haarlem voor een idee van het aanbod.

De buurt Heiliglanden

Heiliglanden is een levendige, dichtbebouwde buurt in het centrum van Haarlem. Met 1.420 inwoners en een hoge omgevingsadressendichtheid van 5.720 adressen per km² is het er stedelijk en druk. De meeste woningen zijn appartementen, en er wonen veel alleenstaanden en jonge werkenden. De buurt Heiliglanden staat bekend om zijn historische straten en centrale voorzieningen.

Leven in de straat

Het Klein Heiligland ligt midden in het centrum, dus alles is dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 170 meter, of naar Ekoplaza en Jumbo om de hoek. Ook scholen zijn vlakbij: de Dreefschool en Veronica Jenaplanschool op vijf minuten lopen, en het Stedelijk Gymnasium Haarlem op nog geen tien minuten. De gemeente Haarlem biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en cultuur.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via Koops Makelaardij Haarlem B.V. en via Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 1.975 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte60m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
GemeenteHaarlem

Locatie

Klein Heiligland 73, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Heiliglanden

Inwoners1.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heiliglanden

Woningvoorraad899
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen63%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
170m
Ekoplaza
Houtplein 18
297m
Jumbo
Gedempte Oude Gracht 66
339m

Scholen

101 binnen 5 km

Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
486m
Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
495m
Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
556m

Veelgestelde vragen

Over Klein Heiligland 73, Haarlem

Welk energielabel heeft Klein Heiligland 73?

De woning aan Klein Heiligland 73 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €1.975 een realistische huurprijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.975 ligt boven het gemiddelde van €1.205 in de buurt, maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts één andere huurwoning. Het appartement heeft energielabel A, wat bijdraagt aan lagere stookkosten, en een oppervlakte van 60 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en voorzieningen.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt Heiliglanden worden gemiddeld in 12 dagen verhuurd, wat aangeeft dat er veel vraag is. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Heiliglanden is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 5.720 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen op loopafstand, maar ook drukte en beperkte rust.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Albert Heijn op 170 meter, gevolgd door Ekoplaza (297 m), Jumbo (339 m) en Dekamarkt (449 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Haarlem ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een appartement met een oppervlakte van 60 m², gebouwd in 1900. Het heeft energielabel A, wat duidt op een goede isolatie en lage energiekosten.

Koops Makelaardij Haarlem B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Koops Makelaardij Haarlem B.V.
koopsmakelaardij.nl
Bekijk
Koops Makelaardij Haarlem B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk
Koops Makelaardij
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Heiliglanden

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKlein Heiligland 73, Haarlem
Bekijk