Appartement te koop: Koningin Marialaan 124, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenKoningin Marialaan 124

Koningin Marialaan 124

Bezuidenhout-Midden, Den Haag

€ 549.000
Buurt Bezuidenhout-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 172m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Haagse buurt

Dit appartement aan de Koningin Marialaan straalt klassieke allure uit. Met 143 m² woonoppervlak is er volop ruimte, en de ligging in Bezuidenhout-Midden biedt een fijne mix van rust en stedelijke voorzieningen. De woning uit 1957 heeft energielabel D, wat in deze buurt minder zuinig is dan gemiddeld. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Den Haag. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Bezuidenhout-Midden: rustig en groen

Bezuidenhout-Midden is een kalme, veilige buurt met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,88. Een bewoner zegt: "Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij." Een ander noemt het een "rijke buurt" met een "kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe." De buurt telt veel 25- tot 45-jarigen en eenpersoonshuishoudens, en de woningvoorraad bestaat voor de helft uit koopwoningen. Meer weten over de buurt Bezuidenhout-Midden?

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn op 172 meter, of naar een tweede Albert Heijn op 235 meter. Ook Hoogvliet en Ekoplaza zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisschool De Parachute op 1,4 km en verschillende middelbare scholen, zoals Corbulo Tech & Design College en Sint-Maartenscollege, op ongeveer 1,8-1,9 km. Het treinstation ligt op 0,9 km. Ontdek meer over de gemeente Den Haag.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stokman Van Duren NVM makelaars-taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 3.839
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte223m²
Bouwjaar1957
EnergielabelD
BuurtBezuidenhout-Midden
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Koningin Marialaan 124, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
W
10-02-2025
Fijne rustige woonbuurt

Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij.

7.5
Danylo
30-06-2024
Rijke buurt

Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Inwoners5.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Woningvoorraad2.505
Gem. WOZ-waarde€ 464.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

79 binnen 5 km

Albert Heijn
Theresiastraat 75
172m
Albert Heijn
Theresiastraat 182
235m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
324m

Scholen

28 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1385m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1832m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1903m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Marialaan 124, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Koningin Marialaan 124?

De woning aan Koningin Marialaan 124 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €549.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €549.000 ligt dicht bij de gemiddelde koopprijs in de buurt (€544.677) en de mediaanprijs (€541.459). Met 143 m² is de prijs per m² ongeveer €3.839, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.762 per m². De prijs lijkt daarmee marktconform, zeker gezien de ruime oppervlakte.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Midden om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,88 en omschrijven het als een rustige, veilige woonbuurt met veel voorzieningen dichtbij. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er wonen veel 25-45-jarigen en eenpersoonshuishoudens. Het is een kalme omgeving zonder veel incidenten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel D. In de buurt heeft 51,5% van de koopwoningen label A en 9,1% label A+, dus label D is minder zuinig. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om hier rekening mee te houden bij de maandlasten.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 500 meter vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn en Hoogvliet. Ook zijn er basisscholen en middelbare scholen binnen 2 km. Het treinstation ligt op 0,9 km en er zijn parken en restaurants dichtbij.

Hoe verkocht vergelijkbare woningen in de buurt?

In de buurt zijn recent 27 koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €543.722 en een gemiddelde looptijd van 55 dagen. Dat is iets korter dan het landelijk gemiddelde, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is. De vraagprijs van dit appartement sluit goed aan bij de verkochte prijzen.