Appartement te koop: Korenbocht 90, Oosterhout
Verkocht onder voorbehoud
KopenOosterhoutAppartementenKorenbocht 90

Korenbocht 90

Kanaleneiland, Oosterhout

€ 749.000
Buurt Kanaleneiland, OosterhoutBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in Oosterhout

Dit appartement uit 2023 straalt nieuwbouw uit. Met 124 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+++ is het een comfortabele en duurzame woning. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Oosterhout.

Buurt Kanaleneiland

De buurt Kanaleneiland is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 710 meter of Aldi op 820 meter. De dichtstbijzijnde basisschool is Kindcentrum de Achthoek, op 2,5 kilometer afstand. Het park of plantsoen ligt om de hoek, op 300 meter. De gemeente Oosterhout biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kin Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 6.040
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte2619m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtKanaleneiland
WijkWest
GemeenteOosterhout

Locatie

Korenbocht 90, Oosterhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Kanaleneiland

Inwoners895
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kanaleneiland

Woningvoorraad328
Gem. WOZ-waarde€ 416.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Nieuwe Bouwlingstraat 2
710m
Aldi
Patrijslaan 2B
820m
Coop
Markkant 10
824m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2559m
Basisschool St. Jan
Basisonderwijs · 85 leerlingen
3979m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
4178m

Veelgestelde vragen

Over Korenbocht 90, Oosterhout

Welk energielabel heeft Korenbocht 90?

De woning aan Korenbocht 90 in Oosterhout heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €749.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde prijs in Kanaleneiland is €662.000, maar dat is over alle woningtypen. Dit appartement is met 124 m² en energielabel A+++ een luxe nieuwbouwwoning, wat de hogere prijs verklaart. De gemiddelde prijs per m² is €4.867, terwijl deze woning uitkomt op ongeveer €6.040 per m². Dat is aan de hoge kant, maar nieuwbouw met een top energielabel heeft vaak een premium.

Hoe duurzaam is dit appartement met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A of beter, dus dit appartement zit in de top. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat is de ligging van Kanaleneiland ten opzichte van voorzieningen?

Kanaleneiland is een rustige wijk in Oosterhout. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 710 meter, en een park of plantsoen ligt op 300 meter. Het treinstation is ver weg (9,4 km), dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1377, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

De dichtstbijzijnde basisschool is Kindcentrum de Achthoek op 2,5 km. Andere scholen zoals Basisschool St. Jan (4 km) en Kbs Helder Camara (4,2 km) zijn verder weg. Voor voortgezet onderwijs is de afstand 0,6 km. Het is dus goed om te weten dat basisscholen niet op loopafstand liggen, maar wel binnen fietsafstand.

Hoe veilig is de buurt Kanaleneiland?

In de buurt zijn in de laatste periode 22 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met bijna 900 inwoners. Het geeft een indicatie van een rustige en veilige omgeving. Exacte cijfers per type misdrijf zijn niet beschikbaar, maar het totaalbeeld is positief.