Appartement te koop: Kornalijnhorst 110, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenKornalijnhorst 110

Kornalijnhorst 110

Burgen en Horsten, Den Haag

€ 367.500
Buurt Burgen en Horsten, 'S-GravenhageBekijk buurt
PLUS op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Ruim appartement in groene Haagse buurt

Dit appartement aan de Kornalijnhorst 110 in Den Haag is een verrassend ruime woning in een rustige, groene omgeving. Met 116 m² woonoppervlak biedt het veel meer ruimte dan je in de buurt gemiddeld ziet. De woning uit 1968 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €367.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, maar de extra vierkante meters verklaren dat.

Burgen en Horsten: rustig en groen

De buurt Burgen en Horsten is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 6600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Toch oogt de buurt niet druk, mede door de nabijheid van parken en plantsoenen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die naast de deur zit. Ook de SPAR express en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisschool Essesteijn ligt op ongeveer een kwartier lopen, en ook het voortgezet onderwijs is dichtbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar in deze buurt geniet je vooral van de rust.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HAYMAN Real Estate aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 367.500
Prijs per m²€ 3.168
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte1170m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtBurgen en Horsten
WijkMariahoeve en Marlot
GemeenteDen Haag

Locatie

Kornalijnhorst 110, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgen en Horsten

Inwoners6.655
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgen en Horsten

Woningvoorraad3.842
Gem. WOZ-waarde€ 255.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

57 binnen 5 km

PLUS
Ursulaland 70-84
144m
SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
332m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
358m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
1401m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
1770m
Kindcentrum Cascade
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1780m

Veelgestelde vragen

Over Kornalijnhorst 110, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Kornalijnhorst 110?

De woning aan Kornalijnhorst 110 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is de prijs van €367.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 21% boven het buurtgemiddelde van €303.750. Dat komt doordat deze woning met 116 m² veel groter is dan het gemiddelde van 78 m² in Burgen en Horsten. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.930, wat deze woning op €3.168 per m² brengt, relatief gunstig voor het formaat.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E is een van de minder zuinige labels. Dat betekent dat je hogere energiekosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarmee is de woning redelijk ontsloten voor treinreizigers. Over buslijnen zijn geen specifieke gegevens bekend, maar in een stad als Den Haag zijn er doorgaans voldoende bus- en tramverbindingen in de buurt.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,2 km, dus op loopafstand. De buurt Burgen en Horsten staat bekend om haar groene karakter, met veel bomen en plantsoenen. Dat is een prettige afwisseling in de verder stedelijke omgeving van Den Haag.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste periode 360 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk met ruim 6600 inwoners. Het is altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen door op verschillende momenten door de buurt te lopen.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voor 90% uit meergezinswoningen, zoals appartementen. Slechts 10% is eengezinswoning. De meeste woningen (81,8%) zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, wat past bij het bouwjaar 1968 van deze woning. Het woningaanbod is divers, met 37% koopwoningen.