Appartement te koop: Kunstlaan 11, Opmeer
KopenOpmeerAppartementenKunstlaan 11

Kunstlaan 11

De Glazen Wagen, Opmeer

€ 519.000
Buurt De Glazen Wagen, OpmeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 290m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Kunstlaan in Opmeer is een verrassing: 136 m² woonoppervlak, energielabel A++ en een bouwjaar van 2008. De woning ligt in de buurt De Glazen Wagen, een dorpse omgeving waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €519.000 is dit aan de hoge kant voor een appartement, maar de ruime opzet en het lage energieverbruik maken het een interessante optie. Bekijk ook andere appartementen in Opmeer voor een prijsvergelijking.

De Glazen Wagen: een kleine, rustige buurt

De buurt De Glazen Wagen telt ongeveer 110 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een rustige wijk met veel groen; het park of plantsoen ligt op slechts 300 meter afstand. De bewoners zijn gemêleerd: van gezinnen tot ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar wel een supermarkt en basisschool op loopafstand. Lees meer over de buurt De Glazen Wagen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 290 meter. Ook een basisschool vind je vlakbij: De Akker op 360 meter en Basisschool 't Ruimteschip op 363 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De gemeente Opmeer biedt een landelijke woonomgeving met voldoende rust.

Aangeboden door Woongemak Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woongemak Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 3.816
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte8896m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA++
BuurtDe Glazen Wagen
WijkOpmeer
GemeenteOpmeer

Locatie

Kunstlaan 11, Opmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit De Glazen Wagen

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Wuiver 4-6
290m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
1565m
Aldi
Ooster Boekelweg 1D
1641m

Scholen

11 binnen 5 km

De Akker
Basisonderwijs · 61 leerlingen
360m
Basisschool 't Ruimteschip
Basisonderwijs · 72 leerlingen
363m
Basisschool Bonifatius
Basisonderwijs · 389 leerlingen
624m

Veelgestelde vragen

Over Kunstlaan 11, Opmeer

Welk energielabel heeft Kunstlaan 11?

De woning aan Kunstlaan 11 in Opmeer heeft energielabel A++.

Is €519.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €519.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Opmeer, maar de woning is met 136 m² ook ruim en heeft een uitstekend energielabel A++. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner of minder zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt De Glazen Wagen om in te wonen?

De Glazen Wagen is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en weinig doorgaand verkeer. Er wonen ongeveer 110 mensen, waaronder zowel gezinnen als ouderen. Voorzieningen zijn beperkt, maar een supermarkt en basisschool liggen op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik en de energieprijzen. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn De Akker (360 meter) en Basisschool 't Ruimteschip (363 meter). Ook Basisschool Bonifatius ligt op 624 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een verder gelegen plaats, op ongeveer 9,2 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is te fietsen of met de auto te doen.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een appartement uit 2008?

Een appartement uit 2008 is relatief modern en zal over het algemeen weinig groot onderhoud vergen. Denk aan regulier schilderwerk en onderhoud aan installaties. Het energielabel A++ duidt op goede isolatie en moderne voorzieningen. Vraag bij bezichtiging naar de staat van het dak, de kozijnen en de cv-ketel.