Appartement te koop: Laagstraat 373, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenLaagstraat 373

Laagstraat 373

Blaarthem, Eindhoven

€ 610.000
Buurt Blaarthem, EindhovenBekijk buurt
Lidl op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Blaarthem

Dit appartement aan de Laagstraat in Eindhoven ademt de sfeer van 1930: hoge plafonds, royale kamers en een authentieke uitstraling. Met 72 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €610.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze grootte, maar de ligging in de gewilde buurt Blaarthem en het energielabel F (wat duidt op hoge stookkosten) maken het een bijzondere optie. Vergelijk je met andere appartementen in Eindhoven.

Buurt Blaarthem

Blaarthem is een levendige buurt in Eindhoven, met een mix van jonge huishoudens en oudere bewoners. De buurt telt ruim 2500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. Meer over de buurt Blaarthem.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Lidl om de hoek (190 meter) of bij de Albert Heijn twee straten verder (255 meter). Voor de kinderen is basisschool De Kameleon op vijf minuten lopen (524 meter), en ook Basisschool Karel de Grote is dichtbij (590 meter). Voor het voortgezet onderwijs kun je naar Parmant Helder of het Huygens Lyceum, beide op loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hypodomus Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 8.472
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte116m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
BuurtBlaarthem
WijkOud-Gestel
GemeenteEindhoven

Locatie

Laagstraat 373, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaarthem

Inwoners2.525
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

59 binnen 5 km

Lidl
Willaertplein 11
190m
Albert Heijn
Franz Leharplein 19
255m
Jumbo
Boutenslaan 56
612m

Scholen

65 binnen 5 km

De Kameleon
Basisonderwijs · 242 leerlingen
524m
Basisschool Karel de Grote
Basisonderwijs · 146 leerlingen
590m
Parmant Helder
Voortgezet onderwijs · 194 leerlingen
606m

Veelgestelde vragen

Over Laagstraat 373, Eindhoven

Welk energielabel heeft Laagstraat 373?

De woning aan Laagstraat 373 in Eindhoven heeft energielabel F.

Is €610.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €610.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 72 m² in Eindhoven. Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, wat de maandlasten beïnvloedt. De prijs weerspiegelt de gunstige ligging in Blaarthem en het karakteristieke bouwjaar 1930. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te beoordelen of het marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is onzuinig; je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het appartement heeft waarschijnlijk enkel glas en matige isolatie. Houd rekening met een hogere energierekening dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Blaarthem, een stedelijke buurt in Eindhoven. Het treinstation is op 3,7 km afstand, dus niet direct naast de deur. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2820 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De auto is handig voor verder weg, maar dagelijkse boodschappen en scholen zijn dichtbij.