Appartement te koop: Laan Copes van Cattenburch 44E, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenLaan Copes van Cattenburch 44E

Laan Copes van Cattenburch 44E

Archipelbuurt, Den Haag

€ 995.000
Buurt Archipelbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit appartement aan de Laan Copes van Cattenburch 44E in de Archipelbuurt ademt de sfeer van het klassieke Den Haag. Met 146 m² woonoppervlak en energielabel A combineert het negentiende-eeuwse charme met moderne zuinigheid. De vraagprijs van €995.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale oppervlakte en het hoge energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een prijsvergelijking.

De Archipelbuurt: groen en gemoedelijk

De Archipelbuurt is een rustige, groene wijk met een mix van bewoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,88. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig." Een ander noemt het "gezellig en bereikbaar". De buurt telt veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens, en de woningvoorraad bestaat voor een kwart uit eengezinswoningen. Meer over de Archipelbuurt.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een Albert Heijn voor je dagelijkse boodschappen. Twee straten verder ligt een kinderdagverblijf, en een basisschool is op loopafstand. Voor de middelbare school fiets je er in een paar minuten naartoe. De gemeente Den Haag biedt verder volop restaurants en parken in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 6.815
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte498m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
BuurtArchipelbuurt
WijkArchipelbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Laan Copes van Cattenburch 44E, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Judith
02-12-2025
Mooie buurt met vriendelijke mensen

Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig en dat is fijn om te hebben.

8.1
Joke
07-12-2024
Al 40 jaar woon ik in deze buurt

Als je zolang ergens woont zegt dat heel veel over het woongenot en betaalbare woning

8.1
Joke
30-08-2024
Gezellig en bereikbaar

Ik woon sinds 1983 in de wijk en hetzelfde complex. Er is veel te doen in de wijk. Goed te bereiken met ov, fiets en auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Archipelbuurt

Inwoners6.355
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Archipelbuurt

Woningvoorraad3.728
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

76 binnen 5 km

Albert Heijn
Sumatrastraat 2
170m
Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
899m
SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
1029m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3319m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3982m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4000m

Veelgestelde vragen

Over Laan Copes van Cattenburch 44E, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Laan Copes van Cattenburch 44E?

De woning aan Laan Copes van Cattenburch 44E in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €995.000 een realistische prijs voor dit appartement?