Appartement te koop: Laan van Wateringse Veld 372, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenLaan van Wateringse Veld 372

Laan van Wateringse Veld 372

Hoge Veld, Den Haag

€ 437.500
Buurt Hoge Veld, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene, stedelijke omgeving

Dit appartement aan de Laan van Wateringse Veld 372 in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van rust en ruimte. Met 110 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €437.500 valt op: dat is fors lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt, wat het een scherpe optie maakt. Benieuwd naar andere appartementen in Den Haag?

Hoge Veld: een gemengde buurt met voorzieningen dichtbij

De buurt Hoge Veld is levendig en divers. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt met vele culturen, nooit slechte buren gehad." Een ander noemt het "een leuk buurtje veel speeltuinen winkels dichtbij best gezellig." Wel zijn er zorgen over incidenten, zoals een bewoner aangeeft: "Afgelopen tijd ongewone gebeurtenissen (schietpartijen)." Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 7,95. CBS-cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen. Meer weten? Bekijk de buurt Hoge Veld.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Lidl is op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals WSKO St. Jozefbasisschool en WSKO Basisschool De Hofvilla, beide op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Minor Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 437.500
Prijs per m²€ 3.977
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte8580m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA+
BuurtHoge Veld
WijkWateringse Veld
GemeenteDen Haag

Locatie

Laan van Wateringse Veld 372, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.9
Aro Aziz
15-09-2024
Gezellige buurt met vele culturen

Ik woon hier al ruim 8 jaar en heb vrijwel geen slechte ervaringen, nooit slechte buren gehad en altijd met plezier hier gewoond. Enige opmerking is dat de laatste jaren er vaker incidenten opduiken, waarbij geweren zijn gebruikt. Dit zorgt ervoor dat het vooral savonds minder veilig is. Groot pluspunt is de variatie in culturen, waarbij niemand wordt gediscrimineerd. Kinderen zijn naar de basisschool geweest genaamd Fontein waar ze veel plezier hebben gehad, ook heb je in de winkelcentrum veel keuze, niet alleen 2 supermarkten, maar ook een kapper, een drogisterij, een bakkerij en een speelgoedwinkel. Al met al een topbuurt.

9.3
Queenie
27-08-2024
Goed

Woon er al 17 jaar vind het een leuk buurtje veel speeltuinen winkels dichtbij best gezellig

7.4
E
21-10-2023
Hoge Veld

Afgelopen tijd ongewone gebeurtenissen (schietpartijen). Verder is het met het OV redelijk onbereikbaar doordat er niet veel verschillende opties zijn.

8.3
Emre Boga
13-10-2023
Prima

Ik mag de meeste mensen hier en alles is dichtbij wat erg fijn is, maar toch gebeuren er wat apartere dingen bij hoge en lage veld en door dit voel ik me onveilig. Het gaat over de moord bij hoge veld en de schietpartij bij lage veld. Behalve deze 2 ervaringen is alles prima!

7.0
Femke
08-08-2023
Escamp Hoge Veld

Weinig speel mgelijkheden voor de kinderen.Goede faciliteiten met winkels in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoge Veld

Inwoners9.300
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoge Veld

Woningvoorraad3.163
Gem. WOZ-waarde€ 479.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Albert Heijn
Laan van Wateringse Veld 688
219m
Lidl
Laan van Wateringseveld 484
574m
SPAR express
Oosteinde 70 B
705m

Scholen

24 binnen 5 km

WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
1259m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1393m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
1585m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Wateringse Veld 372, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Laan van Wateringse Veld 372?

De woning aan Laan van Wateringse Veld 372 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is €437.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is opvallend laag vergeleken met andere koopwoningen in Hoge Veld. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €920.800, maar die woningen zijn gemiddeld 200 m². Dit appartement is 110 m², dus de prijs per m² is ongeveer €3.977, terwijl het buurtgemiddelde €4.808 per m² is. Het is dus scherp geprijsd.

Hoe veilig is de buurt Hoge Veld?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners over het algemeen tevreden zijn, maar de laatste jaren zijn er incidenten met schietpartijen gemeld, vooral 's avonds. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 278, maar dat cijfer zegt niet alles. Overdag is het er rustig en zijn er veel speeltuinen en winkels.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. In de buurt heeft slechts 16,7% van de koopwoningen dit label. Dat betekent lage energiekosten, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (219 m) en Lidl (574 m). Ook zijn er basisscholen, kinderdagverblijven en een park op 300 m. Het treinstation ligt op 3,9 km, dus voor OV ben je aangewezen op bus of auto.

Hoe groot is de kans dat ik deze woning kan kopen?

Er staat momenteel één appartement te koop in Hoge Veld (dit exemplaar). In de buurt worden gemiddeld 31 woningen per jaar verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 68 dagen. De vraag is redelijk, maar door de lage prijs kan de woning snel weg zijn.

Wat is de gemiddelde huishoudenssamenstelling in Hoge Veld?

De buurt telt 9.300 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. Er zijn 1.900 huishoudens met kinderen en 610 zonder kinderen. Het is dus een gezinsrijke buurt, maar ook eenpersoonshuishoudens (825) zijn aanwezig.