Appartement te koop: Langswater 451, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenLangswater 451

Langswater 451

Dijkgraafpleinbuurt, Amsterdam

€ 320.000
Buurt Dijkgraafpleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Lidl op 257m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Langswater 451, Amsterdam

Dit appartement aan de Langswater in Amsterdam biedt een fijne plek in de levendige buurt Dijkgraafpleinbuurt. Met 58 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel D is het een betaalbare optie in de stad. De vraagprijs van €320.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van dit formaat.

Buurt Dijkgraafpleinbuurt

De buurt Dijkgraafpleinbuurt is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,3. Een bewoner zegt: "Alles op een plek", alles van eetgelegenheden tot elektronica, speeltuinen en supermarkten binnen een kilometer. Een ander noemt het "gezellig" maar wijst op overlast van hangjongeren. De buurt telt ruim 6.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Lidl of Vomar, twee straten verder. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op tien minuten lopen. Basisscholen als Atlantis, De Globe en Johannesschool zitten allemaal op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder volop stedelijk leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder SvB Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 5.517
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte916m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtDijkgraafpleinbuurt
WijkDe Punt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Langswater 451, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

7.5
David
01-08-2025
Alles op een plek

Alles binnen een bereik van 1km van eet zaak tot elektronica speeltuinen schollen moskee supermarkt alles op een rijtje

5.1
Maevis
29-03-2025
Gezellig maar straatjongeren zijn een probleem

Leuke buurt en mensen, veel groen voor een stad, hang jongeren zorgen voor veel overlast en gevoel van onveiligheid.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dijkgraafpleinbuurt

Inwoners6.185
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Lidl
Tussen Meer 319
257m
Vomar
Dijkgraafplein 409
336m
Jumbo
Pieter Calandlaan 808
757m

Scholen

86 binnen 5 km

basisschool Atlantis
Basisonderwijs · 135 leerlingen
229m
De Globe
Basisonderwijs · 237 leerlingen
257m
Johannesschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
289m

Veelgestelde vragen

Over Langswater 451, Amsterdam

Welk energielabel heeft Langswater 451?

De woning aan Langswater 451 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €320.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €320.000 voor een appartement van 58 m² met energielabel D in de Dijkgraafpleinbuurt is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor een woning in Amsterdam, al hangt de uiteindelijke waarde af van de staat en exacte ligging.

Hoe is de buurt Dijkgraafpleinbuurt om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd om de vele voorzieningen binnen handbereik: supermarkten, scholen, parken en eetgelegenheden. Bewoners noemen het "alles op een plek". Wel is er melding van overlast door hangjongeren, wat het gevoel van veiligheid kan beïnvloeden. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een label A of B, maar lager dan bij een label G.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals basisschool Atlantis (twee straten verder), De Globe en Johannesschool. Ook Openbare Basisschool De Punt en El-Amien Islamitische Basisschool zitten op tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit. De exacte reistijd hangt af van de route en het vervoermiddel.

Zijn er parken in de buurt?