Appartement te koop: Lavendelstraat 71, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenLavendelstraat 71

Lavendelstraat 71

Heesterbuurt, Den Haag

€ 337.500
Buurt Heesterbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ekoplaza op 434m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Heesterbuurt

Dit appartement uit 1927 ademt de sfeer van een klassieke Haagse volksbuurt. Met 72 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €337.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Heesterbuurt

De Heesterbuurt is een levendige wijk in het Valkenboskwartier, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt bijna 6900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Heesterbuurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van ruim 7500 adressen per vierkante kilometer.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Ekoplaza, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Kinderen gaan naar een van de basisscholen in de buurt, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla of de Pieter van der Plas School, die op loopafstand liggen. De gemeente Den Haag biedt verder volop mogelijkheden voor uitstapjes en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 4.688
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte175m²
Bouwjaar1927
BuurtHeesterbuurt
WijkValkenboskwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Lavendelstraat 71, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Heesterbuurt

Inwoners6.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heesterbuurt

Woningvoorraad3.672
Gem. WOZ-waarde€ 283.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Ekoplaza
Weimarstraat 153-155
434m
Albert Heijn
Valkenboslaan 173 e
610m
Jumbo
Volendamlaan 670
630m

Scholen

2 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4649m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
4983m

Veelgestelde vragen

Over Lavendelstraat 71, 'S-Gravenhage

Is de prijs van €337.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs in de Heesterbuurt (€455.000). De mediaanprijs is €410.000. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €334.075 weg, dus de prijs is scherp. Houd er rekening mee dat dit appartement met 72 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 99 m².

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de Heesterbuurt?

In de Heesterbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 44 dagen te koop. Dat is een indicatie van de doorlooptijd, maar per woning kan dit verschillen.

Hoeveel koopwoningen zijn er beschikbaar in de Heesterbuurt?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in de Heesterbuurt. Het aanbod is beperkt, wat kan wijzen op een krappe markt.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 100% van de woningen een label D of lager, wat duidt op een minder goede isolatie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,6 kilometer afstand. Dat is op loopafstand, maar met de fiets of bus ben je er sneller.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Ekoplaza op 434 meter, gevolgd door Albert Heijn (610 m) en Jumbo (630 m).

Wat voor scholen zijn er in de omgeving?

In de buurt zijn basisscholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (op 4,6 km) en de Pieter van der Plas School (op 5 km). Voor voortgezet onderwijs is de afstand gemiddeld 0,9 km.

Van Herk Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Van Herk Makelaars
vanherk.nl
Bekijk
Van Herk Makelaars Den Haag
funda.nl
Bekijk