Appartement te koop: Makelaarstraat 4F, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereAppartementenMakelaarstraat 4F

Makelaarstraat 4F

Centrum Stad West, Almere

€ 295.000
Buurt Centrum Stad West, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 158m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in het hart van Almere

Dit appartement uit 2018 voelt als nieuwbouw, met energielabel A en een strakke indeling. Het is een van de weinige koopappartementen in de buurt, en met een prijs van €295.000 zit het aan de scherpe kant vergeleken met het gemiddelde in de wijk. Bekijk ook andere appartementen in Almere voor een idee van het aanbod.

De buurt Centrum Stad West

De buurt Centrum Stad West is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Dirk of Ekoplaza, beide op een paar minuten lopen. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool het Samenspel twee straten verder, en OSG Echnaton op tien minuten lopen. Ook de gemeente Almere biedt volop stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Westrhenen Woningmakelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 6.146
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte568m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtCentrum Stad West
WijkCentrum Almere Stad
GemeenteAlmere

Locatie

Makelaarstraat 4F, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Stad West

Inwoners2.030
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum Stad West

Woningvoorraad969
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Dirk
Korte Promenade 2-6
158m
Ekoplaza
Spoordreef 30
161m
Aldi
Regisseurstraat 1a
348m

Scholen

82 binnen 5 km

Basisschool het Samenspel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
383m
Shri Ganesha School
Basisonderwijs · 114 leerlingen
478m
OSG Echnaton
Voortgezet onderwijs · 937 leerlingen
580m

Veelgestelde vragen

Over Makelaarstraat 4F, Almere

Welk energielabel heeft Makelaarstraat 4F?

De woning aan Makelaarstraat 4F in Almere heeft energielabel A.

Is €295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €295.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €317.692 in de buurt. Het is daarmee scherp geprijsd, zeker gezien het energielabel A en het bouwjaar 2018. In de buurt staan momenteel slechts twee koopappartementen te koop, met een gemiddelde prijs van €305.000.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 600 meter afstand, ongeveer zeven minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een appartement van 48 m² met energielabel A, gebouwd in 2018. Het is een koopwoning in een buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De woning is compact en modern, wat het aantrekkelijk maakt voor starters of mensen die graag in het centrum wonen.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 200 meter vind je supermarkten als Dirk en Ekoplaza. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school binnen tien minuten lopen. Het treinstation, de bibliotheek en een park liggen allemaal op ongeveer 600 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 369 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het inwonertal is dat lastig te duiden. De buurt heeft 2030 inwoners, wat neerkomt op een misdrijfcijfer dat je zelf kunt vergelijken met andere wijken. Het is een stedelijke omgeving, dus enige levendigheid is normaal.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A, dus dit is gebruikelijk voor de wijk.

Van Westrhenen Woningmakelaardij o.g.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.