Appartement te koop: Schoutstraat 13, Almere
19 uur geleden ontdekt
KopenAlmereAppartementenSchoutstraat 13

Schoutstraat 13

Centrum Stad West, Almere

€ 399.000
Buurt Centrum Stad West, AlmereBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Almere

Dit appartement aan de Schoutstraat ligt in het bruisende centrum van Almere. Met 88 vierkante meter woonoppervlak is het een flink stuk ruimer dan veel andere appartementen in de buurt. De woning uit 1990 is in een populaire wijk en wordt nu aangeboden voor 399.000 euro. Deze advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. De prijs ligt boven het buurtgemiddelde, maar de extra ruimte verklaart dat. Bekijk ook andere appartementen in Almere.

Centrum Stad West: levendig en stedelijk

De buurt Centrum Stad West is een typisch stadscentrum met veel voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat het er druk en levendig is. De meeste woningen zijn appartementen en de buurt trekt veel alleenstaanden en jonge stellen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die twee straten verder zit. Ook de Dirk en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Shri Ganesha School en Basisschool het Samenspel, beide op tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Stad College en OSG Echnaton in de buurt. De gemeente Almere biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder inter immo Makelaardij B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 4.534
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte1856m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtCentrum Stad West
WijkCentrum Almere Stad
GemeenteAlmere

Locatie

Schoutstraat 13, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Stad West

Inwoners2.030
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum Stad West

Woningvoorraad969
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Regisseurstraat 1a
218m
Dirk
Korte Promenade 2-6
349m
Ekoplaza
Spoordreef 30
366m

Scholen

82 binnen 5 km

Shri Ganesha School
Basisonderwijs · 114 leerlingen
472m
Stad College
Voortgezet onderwijs · 524 leerlingen
485m
Basisschool het Samenspel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
517m

Veelgestelde vragen

Over Schoutstraat 13, Almere

Welk energielabel heeft Schoutstraat 13?

De woning aan Schoutstraat 13 in Almere heeft energielabel A.

Is 399.000 euro een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van 399.000 euro ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (317.692 euro) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van 305.000 euro. Het appartement is met 88 m² wel 40% groter dan het buurtgemiddelde van 63 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van je eigen wensen en budget.

Hoe is de buurt Centrum Stad West om in te wonen?

Centrum Stad West is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, restaurants en scholen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat het er levendig is. De buurt telt veel alleenstaanden en jonge huishoudens. Het treinstation van Almere is op tien minuten lopen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie.

Zijn er scholen in de buurt van de Schoutstraat?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Shri Ganesha School (472 m) en Basisschool het Samenspel (517 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Stad College (485 m) of OSG Echnaton (784 m).

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een paar minuten lopen vind je de Aldi (218 m), Dirk (349 m) en Ekoplaza (366 m). Ook de Lidl en Jumbo zijn op iets meer dan een kilometer afstand. Er zijn in totaal 30 supermarkten binnen een straal van 5 km.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

inter immo Makelaardij B.V. heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

inter immo Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
inter immo Makelaardij B.V.
interimmo.nl
Bekijk
inter immo Makelaardij B.V.