Appartement te koop: Mandarijnstraat 28, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenMandarijnstraat 28

Mandarijnstraat 28

Vruchtenbuurt, Den Haag

€ 535.000
Buurt Vruchtenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
15% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 428m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Appartement in de Vruchtenbuurt

Dit appartement aan de Mandarijnstraat 28 in Den Haag ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale ruimte en karakteristieke details. Met 126 m² woonoppervlak biedt het volop mogelijkheden voor een comfortabel stadsleven. De prijs van €535.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een vergelijking.

Vruchtenbuurt

De Vruchtenbuurt is een levendige en gemengde wijk. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,4. Een bewoner zegt: "Hele leuke buurt". Een ander noemt het "Gezellig" en omschrijft de buurt als "een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden." De buurt telt ruim 7200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Meer weten? Lees verder over de Vruchtenbuurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 428 meter) of bij de Aldi (456 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en de WSKO Basisschool De Hofvilla, beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf vind je vlakbij. De gemeente Den Haag biedt daarnaast volop stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 4.246
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte206m²
Bouwjaar1935
BuurtVruchtenbuurt
WijkVruchtenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Mandarijnstraat 28, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Max
04-06-2024
Goed

Hele leuke buury

7.3
Suzanne
31-10-2023
Gezellig

Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!

Buurt statistieken

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Inwoners7.245
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Woningvoorraad3.249
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

61 binnen 5 km

Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
428m
Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
456m
Jumbo
Anemoonstraat 4
1141m

Scholen

2 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4702m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4760m

Veelgestelde vragen

Over Mandarijnstraat 28, 'S-Gravenhage

Is €535.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €535.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de Vruchtenbuurt van €469.550, maar de woning is met 126 m² ook ruimer dan gemiddeld (110 m²). De gemiddelde vraagprijs per m² is €4.913, wat neerkomt op €4.246 per m² voor deze woning. Dat is relatief gunstig, al is de prijs aan de hoge kant vergeleken met de mediaan van €450.000.

Hoe is de buurt Vruchtenbuurt om in te wonen?

De Vruchtenbuurt scoort een 7,4 van bewoners. Ze waarderen de gemengde gemeenschap met gezinnen, studenten en senioren, en de vele voorzieningen zoals winkels, restaurants en speeltuintjes. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, maar heeft ook parken op loopafstand.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de Vruchtenbuurt heeft 44,4% van de woningen een label D of lager, en 33,3% label C. Omdat het bouwjaar 1935 is, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en de WSKO Basisschool De Hofvilla, beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is de afstand gemiddeld 0,7 km.

Wat voor onderhoud heeft een appartement uit 1935 nodig?

Een woning uit 1935 kan karakteristieke details hebben, maar vraagt ook onderhoud aan bijvoorbeeld leidingen, elektra en isolatie. Het is aan te raden om bij een bouwtechnische keuring te laten controleren op verborgen gebreken. De prijs weerspiegelt deels de leeftijd.

Olsthoorn NVM Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Olsthoorn NVM Makelaars
huispedia.nl