Appartement te koop: Mathenesserlaan 247D, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamAppartementenMathenesserlaan 247D

Mathenesserlaan 247D

Middelland, Rotterdam

€ 475.000
Buurt Middelland, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 200m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Middelland

Dit appartement aan de Mathenesserlaan in Rotterdam combineert de charme van 1909 met een modern energielabel A+. Met 63 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Rotterdam.

Buurt Middelland: levendig en divers

Middelland is een bruisende, diverse wijk in Delfshaven. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,79. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt, met veel groen leuke sportveldjes en allerlei soorten voorzieningen in de buurt." Een ander noemt het "Top stekkie in rotterdam." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer weten? Lees over de buurt Middelland.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza om de hoek, of twee straten verder naar de Albert Heijn of SPAR express. Basisschool Mariaschool Schietbaanlaan is op loopafstand, net als het voortgezet onderwijs. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 7.540
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar1909
EnergielabelA+
BuurtMiddelland
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Mathenesserlaan 247D, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.1
Mathis
20-05-2025
Gezellige buurt, met veel groen leuke sportveldjes en allerlei soorten voorzieningen in de buurt

Heel veilig en comfortabel

7.5
linda
07-01-2025
Heerlie

Top stekkie in rotterdam.

7.8
Jenny
29-06-2024
Middenin middelland

Ik woon precies in het midden van Middelland. Het is een hele goede buurt. Je hebt een hele Mengelmoes van mensen. Er is voor al die iedereen wel iets. Je hebt een mooie single, je hebt scholen, je hebt speeltuinen, Marktplein en een plein waar vaak leuke dingen worden georganiseerd elke keer weer andere thema's en een mooie wijkpaleis eaat iedereen welkom is en daardoor wordt de wijk meer met elkaar verbonden. Er is ook een wijkkrant waar de activiteiten van het wijkpaleis / het plein / buurtfeesten in worden vermeld. Zodat iedereen er vanaf weet en zich welkom voelt om er aan mede te delen. Er wordt in deze buurt aan iedereen gedacht en geprobeerd om iedereen zich er thuis te laten voelen en op zijn gemak in de samenleving van de buurt. Elke ochtend wordt er door de gemeente alles opgeruimd en is het bijna altijd netjes in de buurt. Er gaan 4 verschillende trams 2 buslijnen en een metro niet meer dan 5 minuten lopen vanaf mijn huis dus het is ook goed bereikbaar. Al met al is het de beste buurt voor mij om te wonen ik zou eigenlijk niet weg willen ook al ga dat binnenkort wel moeten wegens gezinsuitbreiding. Ik hou echt van deze buurt en de mensen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelland

Inwoners11.820
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Middelland

Woningvoorraad5.827
Gem. WOZ-waarde€ 376.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

98 binnen 5 km

Ekoplaza
Nieuwe Binnenweg 240
200m
SPAR express
s Gravendijkwal 142
282m
Albert Heijn
Nieuwe Binnenweg 288B
292m

Scholen

199 binnen 5 km

Mariaschool Schietbaanlaan
Basisonderwijs · 272 leerlingen
251m
Schreuder College Taborstraat - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
282m
Yulius Middelland College
Speciaal onderwijs · 59 leerlingen
282m

Veelgestelde vragen

Over Mathenesserlaan 247D, Rotterdam

Welk energielabel heeft Mathenesserlaan 247D?

De woning aan Mathenesserlaan 247D in Rotterdam heeft energielabel A+.

Is €475.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €475.000 ligt iets boven de mediaan van €450.000 in de buurt, maar onder het gemiddelde van €510.632. Met 63 m² is de prijs per m² (€7.540) hoger dan het buurtgemiddelde van €5.237 per m². Het energielabel A+ is een pluspunt, want slechts 18% van het koopaanbod in de buurt heeft dat label.

Hoe is de buurt Middelland om in te wonen?

Middelland is een levendige, diverse buurt met veel voorzieningen. Bewoners waarderen de groene plekken, sportveldjes en de mix van mensen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 7086) en is goed bereikbaar met tram, bus en metro op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,9 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft slechts 17,6% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement springt er positief uit.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Ekoplaza (200 m), SPAR express (282 m) en Albert Heijn (292 m). Ook zijn er basisscholen zoals Mariaschool Schietbaanlaan (251 m) en voortgezet speciaal onderwijs op 282 m.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt heeft 1214 geregistreerde misdrijven, maar bewoners geven de veiligheid een ruime voldoende. Een bewoner zegt: "Heel veilig en comfortabel." Het is een stedelijke omgeving, dus normaal voor een stad als Rotterdam.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 97 dagen verkocht. Dat is iets meer dan drie maanden. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €526.080, wat dicht bij de vraagprijs van dit appartement ligt.